تصاویر رندر شده‌ی گلکسی S7 و S7 Edge فاش شد

گلکسی S7 و S7 Edge

در روز های اخیر شایعات فراوانی پیرامون پرچمداران امسال غول های تکنولوژی نظیر آیفون 7، اچ‌تی‌سی ام 10 و… منتشر شده است که توجه اکثر آن ها به دو پرچمدار جدید سامسونگ، یعنی گلکسی S7 و S7 Edge، معطوف بوده است؛ چرا که احتمالا این شرکت در مراسم MWC از آن ها رونمایی خواهد کرد.

گلکسی S7 و S7 Edge
گلکسی S7 و S7 Edge

امروز در نهایت رندر هایی به دستمان رسید که طراحی نهایی گلکسی S7 و نسخه اج آن را ترسیم می کنند؛ این در حالی است که در روز های اخیر شایعاتی مبنی بر چشم پوشی شرکت کره ای از نسخه اج خبر می دادند. در این باره باید منتظر رویداد 21 ماه بعد باشیم.

این تصاویر که توسط evleaks@ منتشر شده اند، به نظر ساخته دسته هواداران و گیک ها نیست و از شرکت سامسونگ به بیرون درز کرده اند (البته طبق اظهارات منبع خبر). در گذشته نیز اخبار و رندر های لو رفته از evleaks@ تا حد زیادی دقیق بوده و مدت ها قبل از رونمایی تلفن های هوشمند خبر از قابلیت ها می دادند، بدین ترتیب ما نیز بر این باور هستیم که در پرچمداران جدید سامسونگ با طراحی مطابق تصاویر روبرو خواهیم بود.

گلکسی S7 و S7 Edgeاز تغییرات کوچک در طراحی گذشته، گلکسی S7 باید شامل بهبود های فراوانی نسبت به خانواده اس 6 باشد؛ به عنوان مثال مقاوت در برابر آب، بازگشت جایگاه کارت حافظه میکرو اس دی و در نهایت باتری های بزرگ تر و با عمر شارژ بیشتر. گلکسی اس 7 با توجه به فروشگاه ها، با دو چیپست متفاوت عرضه می شود؛ اسنپ دراگون 820 و اگزینوس 8890. همچنین امیدواریم چیپست اسنپ دراگون همچون نسخه سال قبل خود با مشکلاتی از قبیل داغ شدن مواجه نگردد.

گلکسی S7 و S7 Edgeگفته ها حاکی از RAM چهار گیگابایتی و دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی  با دو سنسور بزرگ (که احتمالا عملکرد بهتری نسبت به دوربین 16 مگاپیکسلی گلکسی S6 خواهد داشت) هستند. اما با این حال هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید در این باره صبور باشیم.