تصاویر فاش شده از گوشی هوشمند جدید و مرموز لیکو

تصاویر فاش شده از گوشی هوشمند جدید و مرموز LeEco

یکی از کاربران وایبو، تصویری در اکانت خود قرار داده که ادعا می‌کند توسط یکی از کارکنان داخلی کمپانی لیکو (LeEco) به بیرون درز پیدا کرده است.

این تصویر نشان می‌دهد لیکو بر روی ساخت یک گوشی هوشمند جدید با دوربین دوگانه کار می‌کند که دارای طراحی جالب و بامزه‌ای است. طبق این تصویر، دوربین دوگانه و فلش افقی LED در یک جعبه مربع شکل قرار گرفته‌اند که شبیه به شخصیت کارتونی درخت روح ژاپنی است. همچنین یک اسکنر اثر انگشت درست در زیر دوربین و لوگو LeEco در پایین بدنه دیده می‌شود.

بدنه تمام فلزی این گوشی هوشمند شباهت زیادی به طراحی Meizu Pro 6 دارد و می‌توانید در آن محلی که قطعات بالا و پایین به هم وصل می‌شوند را مشاهده کنید.

صفحه نمایش این گوشی دارای طراحی قوسی شکل 2.5D است. لیکو همچنین طراحی دکمه‌های خازنی را تغییر داده و دکمه وسطی را با لوگوی LeEco جایگزین کرده است.

هنوز جزییات ناشناخته زیادی مانند کیفیت ساخت دوربین (که گفته می‌شود به احتمال زیاد توسط سامسونگ ساخته شده است) مشخصات رم، رام، و پردازنده داخلی این گوشی وجود دارد که در آینده از آن‌ها مطلع خواهیم شد. اما احتمالاً این گوشی از اسنپدراگون 821 استفاده نخواهد کرد.