لنوو از گوشی تاشو و قابل پوشیدن خود رونمایی کرد

همچنان که تنها شایعاتی از گوشی های تاشو سامسونگ به بیرون درز می کند، یک تلفن با قابلیت خم شدن صفحه نمایش معرفی شد. به نظر می رسد که قبل از شرکت سامسونگ شرکت هایی نظیر Oppo در پشت پرده شروع به تحقیق و تولید صفحه نمایش های منعطف خود کرده بودند، اما امروز باید به افتخار شرکت لنوو کلاه خود را  برداریم.

در رویداد دیروز و پس از معرفی گوشی های Moto Z، Moto Z Force و Moto Mods لنوو یک گوشی هوشمند دیگر و  با قابلیت خم شدن را به نمایش گذاشت. در واقع این گوشی در طی پخش ویدئو ها و تنها  به صورت خاموش بر روی دستان مگان مک کارتی قرار داشت و سبب جلب توجه بسیاری از شرکت کنندگان را به خود شده بود.

علاوه بر این لنوو اقدام به نمایش جدولی از مشخصات آن نیز کرد، اما در طی مراسم هیچ نمایشی از فعالیت  این گوشی به چشم نخورد و به نظر می رسد این گوشی تنها نمونه ای مفهمومی و غیر کاربردی باشد. تولید چنین گوشی منعطفی علاوه بر نمایشگر، به باتری و مادربوردی ویژه نیز نیاز دارد تا در طی خم شدن صفحه، آن را همراهی کنند.

با وجود چنین شرایطی و عدم نمایش این گوشی به صورت روشن، ما فکر می کنیم تنها شرکتی که در آینده نزدیک می تواند چنین تکنولوژی جذابی را تولید کند، سامسونگ است.