لنوو و ریزر مشغول ساخت کیس مخصوص گیمینگ مشترک هستند

کیس مخصوص گیمینگ

موفق ترین و بزرگترین تولید کننده رایانه‌های شخصی جهت ورود حرفه ای تر به دنیای گیمینگ تصمیم به همکاری با شرکت ریزر گرفته است.

در حالی که بازار عرضه رایانه‌های شخصی در این روزها حال و هوای خوبی را سپری نمی‌کند، لنوو سوددهی را در عرضه محصولات گیمینگ و بازیهای رایانه ای می‌بیند که باتوجه به این نکته می‌تواند گفت که همکاری بین این دو شرکت کاملاً منطقی میباشد.

علی رغم برتری کمپانی لنوو نسبت به رقبای خود در زمینه فروش رایانه شخصی نسبت به بازار کم سر و صدای رایانه های شخصی،هن گامی که به دنبال یک کیس مخصوص گیمینگ میگردید، مطمئناً لنوو انتخاب نخست شما نخواهد بود. از این رو لنوو تصمیم گرفته است تا با همکاری شرکت ریزر، اقدام به تولید سری جدید Y دستگاه‌های مخصوص گیمینگ خود نماید تا بتواند به این شکل به صورت حرفه ای وارد دنیای گیمینگ شود.

این دو شرکت با تایید این خبر، اعلام داشته اند که در ماه ژانویه و در مراسم CES 2016، از این کیس مخصوص گیمینگ تحت عنوان Lenovo Y Series:Razer edition رونمایی خواهند کرد.مطمئناً شاهد همکاری بیشتری بین این دو شرکت در آینده خواهیم بود چرا که لنوو سرمایه گذاری عظیمی را در همین راستا آغاز نموده است.

کمپانی دل نخستین شرکتی بود که با عرضه کیس مخصوص گیمینگ Alienwar پا به این عرصه نهاد، حال باید تا عرضه کیس‌ مخصوص گیمینگ مشترک لنوو و ریزر صبر کرد تا شاهد قابلیت‌های آن و قدرت رقابت با سایر رقبا در بازار گیمینگ باشیم.