ال جی جی واچ آر بالاخره از وای فای پشتیبانی می کند

LG G Watch R Smartwatch

بالاخره بوسیله آخرین آپدیتی که برای سیستم عامل اندروید ویر ارائه خواهد شد، کاربران ساعت هوشمند ال جی جی واچ آر نیز می توانند از وای فای بر روی ساعت خود استفاده کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

چند ماه قبل آپدیتی برای سیستم عامل اندروید ویر گوگل منتشر شد که به ساعت های هوشمند امکان استفاده مستقیم از وای فای را می داد. اما با وجود ارائه این آپدیت، باز هم همه ساعت هایی که از سخت افزار لازم برخوردار بودند، نتوانستند از قابلیت وای فای بهره مند گردند که از این بین می توان به ساعت هوشمند ال جی با نام جی واچ آر اشاره کرد.

با اینکه این ساعت هوشمند از امکانات سخت افزاری لازم برای پشتیبانی از وای فای برخوردار بوده است ولی تا به امروز امکان استفاده از آن وجود نداشت. اما خوشبختانه در آخرین نسخه سیستم عامل اندروید ویر که به تازگی توسط گوگل معرفی شده، این مشکل برطرف خواهد شد. جدیدترین بروزرسانی سیستم عامل اندروید ویر قرار است طی چند هفته آینده برای تمامی ساعت های هوشمند اندرویدی ارائه شود.

LG G Watch Rبا ارائه این بروزرسانی، ساعت هوشمند ال جی جی واچ آر علاوه بر ظاهر زیبا و برنامه درونی ترجمه گوگل، از قابلیت استفاده مستقیم از وای فای نیز بهره مند خواهد شد. این ویژگی جدید به کاربران ساعت هوشمند جی واچ آر امکان خواهد داد تا اگر گوشی هوشمند خود را در منزل گذاشته (و به اینترنت متصل نمایند) و به جایی که از اتصال وای فای برخوردار می باشد مراجعه کنند، تمامی اعلان ها و پیغام هایی که در گوشی هوشمند ظاهر می شود را مستقیما بر روی ساعت خود مشاهده کنند.