گوشی هوشمند LG G4 Pro احتمالا بدنه تمام فلزی خواهد داشت

lg-s-latest-g4

پیش از این شایعاتی منتشر شده بود که LG در حال کار بر روی گوشی هوشمند رده بالای جدیدی است و قصد دارد تا در نیمه دوم سال جاری آن را عرضه کند. اخیرا نیز نشریه کره ای ET News خبر داده است که احتمالا این گوشی هوشمند جدید G4 Pro خواهد بود و از بدنه ای تمام فلزی ساخته خواهد شد.

بر اساس گزارش ET News، کمپانی LG قصد دارد تا گوشی G4 Pro را با بدنه فلزی روانه بازار کند تا بدین طریق تفاوت این گوشی با G4 اولیه را نشان دهد. همانطور که احتمالا می دانید G4 اولیه از بدنه ای پلاستیکی با قابلیت انتخاب پوشش چرمی برای آن تولید شده بود. برخی معتقدند که LG ابتدا طرح استفاده از بدنه فلزی را به صورت آزمایشی اجرا خواهد کرد و هر زمان که از کیفیت آن مطمئن شد در گوشی هوشمند جدید خود از آن استفاده خواهد نمود.

یکی از مشکلاتی که شرکت LG در این مسیر با آن روبرو است، قیمت بالای فلز در مقایسه با سایر مواد اولیه می باشد. LG در حال حاظر نسبت به شرکت هایی همچون سامسونگ و اپل از فروش کمتری برخوردار می باشد و اگر هزینه تولید گوشی جدید این شرکت بالا باشد با مشکل کسب درآمد مواجه خواهد شد.

lg-g4-bottom-screenبه غیر از بدنه فلزی گوشی هوشمند G4 Pro، هنوز مشخص نیست که این گوشی از چه امکانات و قابلیت های ویژه ای نسبت به مدل قبلی برخوردار می باشد که به آن لقب Pro داده شده است. البته اگر نگاهی به مشخصات گوشی G Pro 2 که سال گذشته منتشر شده بود بیندازیم می توان حدس زد که احتمالا G4 Pro بزرگتر از مدل معمولی G4 خواهد بود. همچنین این گوشی از قلم استایلوس نیز پشتیبانی می کند که امکان رقابت این تلفن هوشمند با Galaxy Note 5 را فراهم می کند.

از آنجایی که LG هنوز تصمیم نهایی خود را در رابطه با زمان عرضه G4 Pro و حتی نام نهایی این محصول نگرفته است، بنابر این نمی توان با قطعیت در مورد آن سخن گفت. اما به محض انتشار اطلاعات بیشتر درباره این گوشی هوشمند، آن را در دیجی رو خدمت شما ارائه خواهیم نمود.

منبع: phonearena.com