ال جی G6 احتمالا یک ماه پیش از سامسونگ گلکسی S8 عرضه خواهد شد

ال جی G6 احتمالا یک ماه پیش از سامسونگ گلکسی S8 عرضه خواهد شد

باتوجه به اینکه در CES امسال گوشی های چندان مهمی معرفی نشدند، همه منتظر نمایشگاه MWC و گوشی های پرچمدار سامسونگ و ال جی هستند.

انتظار می رود که سامسونگ گلکسی اس 8 (Galaxy S8) را در MWC معرفی کند و ال جی نیز تایید کرده که با جی 6 (LG G6) در این نمایشگاه شرکت می کند. اما امروز خبرهایی توسط رسانه های کره جنوبی منتشر شد که نشان می دهد ال جی در تلاش است تا اواخر ماه فوریه جی 6 را معرفی کرده و دو هفته بعد یعنی در تاریخ 10 مارس، این گوشی را در کره عرضه کند تا به این ترتیب پیش از سامسونگ پرچمدار خود را به وارد بازار کرده باشد.

این تاریخ دقیقا مصادف با تعطیلی بین دو ترم دانش آموزان و دانشجویان در کره جنوبی است، ال جی امیدوار است که با عرضه گوشی در این تاریخ نظر نوجوانان و جوانان را به خود جلب کند.

Lg Vs. Samsungبه نظر می رسد که ال جی از تاخیر در عرضه گلکسی اس 8 نهایت استفاده را خواهد برد. بسیاری از افراد و رسانه ها هنوز منتظر انتشار گزارش نهایی در مورد انفجار گلکسی نوت 7 هستند، طبق آخرین اخبار انفجار این گوشی ها ارتباطی به باتری نداشته و مشکل اصلی در سخت افزار گوشی بوده است. عرضه گلکسی اس 8 نیز به همین دلیل به تاخیر افتاده است. گفته شده که گلکسی اس 8 در تاریخ 18 آوریل معرفی خواهد شد.

ال جی در تلاش است تا با فروش خوب جی 6، ضررهای سنگین شش ماه گذشته خود را جبران کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید