مردی در لاس وگاس با گوشی آیفون خود ازدواج کرد!

مردی در لاس وگاس با گوشی آیفون خود ازدواج کرد!

آرون چروناک (Aaron Chervenak) یکی از تازه دامادهایی است که به تازگی یک مراسم عروسی را در لاس وگاس تجربه کرده است. وی در روز 20 می در کلیسای کوچکی در لاس وگاس با عشق زندگی‌اش، اپل آیفون خود ازدواج کرد.

میشل کلی، صاحب کلیسا در این باره گفت:«در ابتدا گفتم چی؟ و پس از آن گفتم…بسیار خب، بیاید انجام بدیم. ما افراد زیادی نداریم که با اشیای خود ازدواج کنند.»

کلی در ادامه اشاره کرد که آرون چروناک قصد داشته با این ازدواج یک پیام را به جامعه ارسال کند. ما با گوشی‌های هوشمند خود به خواب می‌رویم و صبح در حالیکه گوشی‌هایمان نیز در رختخواب کنارمان هستند از خواب بیدار می‌شویم. ما 24 ساعته در کنار گوشی‌هایمان هستیم و اولین چیزی که صبح‌ها به آن نگاه می‌کنیم آن‌ها هستند. آیا این شبیه ازدواج نیست؟

بدیهی است که این عروسی توسط ایالت نوادا به رسمیت شناخته نشده است و ما نمی‌دانیم که آیا نو عروس نام خانوادگی همسر خود را خواهد گرفت یا خیر (اپل آی چروناک) و اطلاعاتی هم درباره اینکه این زوج ماه عسل خود را کجا سپری خواهند کرد نداریم.

چروناک درباره این ازدواج گفت:«قطعاً این به اندازه ازدواج با یک انسان احساسی و عاشقانه نیست، ارتباط عاطفی یک چیز کاملاً متفاوت است.  این ازدواج نمادین است زیرا طبق قانون امکان ندارد شما با یک شی ازدواج کنید اما پیام من این است: این اجسام کوچک به شدت برای ما ارزشمند و گرانبها شده‌اند بنابر این عمل نمادین من این ارزش بالا را ثابت می‌کند.”