اسپیکر بلوتوث Meizu کیفیتی فراتر از قیمت خود ارائه می‌دهد

اسپیکر بلوتوثی Meizu کیفیتی فراتر از قیمت خود ارائه می‌دهد

Meizu در کنار معرفی پرچمدار جدید MX6، از یک اسپیکر بلوتوث جدید نیز رونمایی کرد که Lifeme BTS30 نامیده می‌شود و قیمتی معادل 60 دلار دارد.

Meizu-Speaker1

اگرچه قیمت این محصول مناسب و مقرون به صرفه است، Meizu می‌گوید این یک اسپیکر پرمیوم است و کیفیت ساختی در حد اسپیکرهای 450 دلاری (3000 یوان) دارد. این اسپیکر جدید ظاهر ساده و شبیه به رادیوهای قدیمی دارد، وزن آن 685 گرم است، از تکنولوژی صدای 3 بعدی پشتیبانی می‌کند و در دو رنگ نقره‌ای و سیاه عرضه می‌شود.

Meizu Speaker 2 اسپیکر  Lifeme BTS30 همچنین از بلوتوث 4.0 استفاده می‌کند که برد 10 متری دارد، یک آمپلی فایر TPA3130 نیز در این اسپیکر قرار گرفته و باتری آن می‌تواند تا 7 ساعت انرژی خود را حفظ کند.

دکمه‌های پاور، کم و زیاد کردن صدا و دکمه تماس (درصورتیکه بخواهید از اسپیکر برای پاسخ به تماس استفاده کنید) در سمت راست دستگاه قرار گرفته‌اند، اگرچه مشخص نیست دکمه‌ها نیز مانند بدنه دستگاه از جنس آلومنیوم هستند یا اینکه برای ساخت آن‌ها از پلاستیک استفاده شده است.

همچنین 2 پد ضد لغزش به پایه اسپیکر نصب شده است تا زمانیکه صدا بلند می‌شود دستگاه از میز سقوط نکند.

Meizu Speaker 3

Meizu همچنین در یک پیشنهاد ویژه اعلام کرده، اگر این اسپیکر را همراه با گوشی هوشمند MX6 خریداری کنید قیمت آن 50 دلار (339 یوان) خواهد بود.