مایکروسافت اپلیکیشن Cache را برای iOS معرفی کرد

در چندین ماه اخیر مایکروسافت چندین اپلیکیشن برای سیستم عامل‎های iOS و اندروید معرفی کرده است. اپلیکیشن‎های گوشی‎های هوشمند به یکی اولویت‎های مایکروسافت تبدیل شده به طوری که برای آن‎ها چندین آپدیت مهم نیز تاکنون عرضه کرده است. این شرکت در جدیدترین اقدام خود اپلیکیشن Cache را برای پلتفرم iOS معرفی کرد.

کاربران به کمک Cache قادر خواهند بود تا هرچیزی در اینترنت را بوک‎مارک کنند و به صورت آنلاین نیز به آن‎ها دسترسی داشته باشند. این برنامه دارای قابلیت همگام‎سازی با ویندوز است و کاربران می‎توانند هم در گوشی و هم در رایانه خود مطالب بوک‎مارک شده را مشاهده نمایند.

1Cache می‎تواند علاوه بر صفحات وب مواردی مانند متون، تصاویر و فایل‎ها را نیز نشانه‎گذاری کند. برای نظم بیشتر کاربران می‎توانند دسته‎های گوناگونی را در این اپلیکیشن ایجاد کنند و اقدام به قرار دادن موارد مختلف در هر گروه نمایند.

در حال حاضر Cache فقط در ویندوز و iOS در دسترس است و خبری از نسخه اندروید و ویندوز موبایل نیست. برای استفاده از این اپلیکیشن نیاز به ثبت ایمیل خود هستید و یا این که می‎توانید در وب سایت آن ثبت نام کنید. پس از نصب برنامه در ابتدا باید به چند سوال پاسخ دهید و پس از آن قادر خواهید بود به اشتراک داده‎ها میان آیفون یا آیپد و رایانه خود بپردازید.