مایکروسافت نسخه بتای شیرپوینت را برای اندروید منتشر کرد

مایکروسافت نسخه بتای شیرپوینت برای اندروید را منتشر کرد

چندین ماه پیش مایکروسافت اپلیکیشن شیرپوینت (SharePoint) را برای آی او اس عرضه کرد اما تا امروز خبری از نسخه اندرویدی برای این برنامه نبود.

اکنون خبر خوب این است که کمپانی مایکروسافت قصد دارد به زودی نسخه اندرویدی شیرپوینت را منتشر کند و نسخه بتای این اپلیکیشن اکنون بر روی گوگل پلی در دسترس قرار دارد اما این نسخه با تمام دستگاه‌های اندرویدی سازگار نیست.

نسخه اندرویدی شیرپوینت با ارائه دسترسی سریع به سایت‌های تیم باعث می‌شود کارهای شما رو به جلو حرکت کنند و می‌توانید به کمک آن پرتال و منابع خود را مدیریت کنید و همچنین کاری که همکاران شما انجام می‌دهند را مشاهده کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم نسخه اندرویدی شیرپوینت، ایجاد قابلیت دسترسی تمام و کمال به کتابخانه به کمک یکپارچه سازی با وان درایو است. این به این معناست که شما قادر خواهید بود فایل‌های برنامه‌هایی نظیر ورد، اکسل یا پاورپوینت را ساده‌تر ویرایش کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که برای ورود به برنامه شیرپوینت، کمپانی شما باید اشتراک Office 365 شامل شیرپوینت آنلاین را در اختیار داشته باشد.

در پایان نیز قابل ذکر است که این نسخه بتا می‌باشد و بسیاری از ویژگی‌های نهایی در این نسخه وجود ندارد، مایکروسافت نیز اعلام کرده است در آینده پشتیبانی از سرور شیرپوینت 2013 و 2016 به این برنامه اضافه می‌شود.

دانلود نسخه بتا SharePoint: گوگل پلی

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید