تصاویری از پیکسل‌های جدید گوگل به بیرون درز کرد

گوگل پیکسل 2

طبق شایعاتی که تاکنون منتشر شده‌اند به نظر می‌رسد گوشی‌های جدید گوگل از سری پیکسل در دو مدل با رویکردی تقریباً متفاوت عرضه خواهد شد. مدل پیشرفته‌تر و البته بزرگ‌تر که با نام احتمالی پیکسل ایکس ال 2 شناخته می‌شود مجهز به صفحه نمایشی مدرن با اندازه بلند و نسبت تصویری نامتعارف خواهد بود و این در حالی است که مدل معمولی پیکسل 2 شباهت زیادی به مدل‌های کنونی خواهد داشت.

گوگل پیکسل 2 تصویر 1

در حالی که تنها چند روز از انتشار اولین تصاویر واقعی پیکسل 2 می‌گذرد، امروز نیز شاهد انتشار تصاویری جدید از این گوشی هوشمند هستیم که البته چیز چندان زیادی به دانسته‌های قبلی‌مان در مورد آن اضافه نمی‌کند. منبعی که این تصاویر را منتشر کرده مدعی شده که نسخه جدید بسیار خوش دست‌تر از نسخه اولیه خواهد بود. همچنین در این تصاویر نیز فقدان جک 3.5 میلی‌متری هدفون کاملاً مشهود است.

گوگل پیکسل 2 تصویر 2

یکی از نکات جالبی که در تصاویر می‌توان متوجه شد این است که به نظر می‌رسد رنگ آبی تیره نیز به رنگ‌بندی‌های این محصول اضافه شده باشد. البته ممکن است این مسئله به علت کیفیت پایین تصاویر و واقعی نبودن رنگ‌ها در آن نیز باشد. به هر حال باید منتظر ماند دید آیا گوگل رنگ جدیدی را برای گوشی‌های پیکسل جدید خود تأیید خواهد کرد یا نه. پیکسل‌های جدید در پاییز سال جاری رونمایی خواهند شد و از جمله مشخصات سخت افزاری بارز آن‌ها می‌توان به چیپ پردازشی اسنپدراگون 836، 4 گیگابایت رم و اندروید 8.0 اشاره کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید