گذر سرویس نت فلیکس به ایران نیز افتاد + اکانت یک ماهه رایگان

نت فلیکس در ایران

بزرگترین سرویس تلویزیون اینترنتی جهان تحت یک کنفرانس خبری در خلال مراسم CES 2016 عنوان کرد که Neflix هم اکنون بر روی بیش از 190 کشور دنیا قابل استفاده می‌باشد. این کمپانی اشاره کرد که در تازه ترین اقدامات صورت گرفته 130 کشور جدید شامل هند، روسیه، کره جنوبی، ترکیه، ایران و… به لیست استفاده کنندگان از این سرویس اضافه گردیده اند.

سرویس نت فلیکس تا قبل از این در 60 کشور دنیا فعالیت داشت که در سپتامبر سال گذشته تصمیم ورود به بخش کشور‌های آسیایی را در دستور کار خود قرار داد. به گفته مقامات این سرویس، هدف گذاری جدید نت فلیکس حضور در تمامی کشور‌های دنیا تا پایان سال 2016 میلادی می‌باشد.

نت فلیکس در ایران

نطق سخنرانی رئیس شرکت نت فلیکس، آقای هیستینگز در مراسم CES 2016 به شرح زیر می‌باشد:

امروز شاهد تولد یک شبکه تلویزیون اینترنتی جدید در سطح جهانی می باشیم. و اینک باید خدمت شما عرض کنم که Netflix به غیر از زبان انگلیسی، هم اکنون از زبان‌های کره‌ای و عربی نیز پشتیبانی خواهد نمود. از امروز به بعد ما به زبان‌های دیگر نیز گوش فرا خواهیم داد و می‌آموزیم تا به تدریج زبان‌های بیشتری را متناسب با کشور‌های مختلف، به سرویس خود اضافه نماییم.
هرچند که بنا به تحریم‌های اعمال شده از سوی دولت آمریکا، این سرویس بر روی کشور‌های کریمه، کره شمالی و چین در دسترس نبوده و همچنین دولت چین نیز اجازه ورود این سرویس تلویزیون اینترنتی را به کشور خود نداده است.
همچنین نت فلیکس برنامه هایی را در سال جاری شامل ساخت 31 سریال جدید، 20 قسمت مستند، طیف وسیعی از استندآپ کمدی‌ها و همچنین 30 مجموعه تلوزیونی مخصوص کودکان را خواهد داشت.

برای استفاده از نت فلیکس با هر وسیله ای مانند تلوزیون‌های هوشمند ، موبایل، تبلت، کنسول‌های بازی و … می‌توانید با نصب اپلیکیشن اختصاصی این کمپانی، از سرویس‌های ارائه شده استفاده نمایید.

آدرس بخش ایران تلوزیون اینترنتی نت فلیکس آدرس زیر خواهد بود:

www.netflix.com/ir