گلکسی سی 7 2017 ، چهارمین گوشی سامسونگ با دوربین دوگانه!

سری سی گوشی‌های سامسونگ مخصوص بازار چین و چند کشور شرقی می‌باشند. ولی در سال گذشته شاهد عرضه گوشی‌های این سری در بازار کشورمان بودیم که همه آن‌ها بدون گارانتی عرضه می‌شدند. قیمت بسیار مناسب گلکسی سی 5، سی 7 و سی 9 پرو در ایران باعث شد تا استقبال خوبی از آن‌ها به عمل آید. سخت افزار قوی و ظاهر زیبا در کنار قیمت خوب، انگیزه کاربران برای تهیه گوشی‌های این سری بود.

نسل جدید گوشی‌های سری سی سامسونگ نیز در راه می‌باشند. جدیدترین خبر در این مورد، به گلکسی سی 7 2017 مربوط می‌شود. یک منبع چینی در توییتر اعلام کرده که این گوشی به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود.

هنوز هیچ‌کدام از گوشی‌های سامسونگ که از دوربین دوگانه بهره می‌برند، عرضه نشده‌اند. طبق آخرین اخبار گلکسی سی 10، گلکسی نوت 8، گلکسی جی 7 2017 (نسخه مخصوص چین) و سی 7 2017 گوشی‌های جدید سامسونگ هستند که به دوربین دوگانه مجهز خواهند بود.

گلکسی سی 10 و سی 7 2017 به احتمال زیاد تا یک ماه آینده معرفی و عرضه می‌شوند. تاریخ رونمایی از گلکسی نوت 8 نیز یکم شهریور اعلام شده است. باید منتظر ماند و دید بالاخره اولین گوشی سامسونگ با دوربین دوگانه چه زمانی عرضه می‌شود و در قیاس با رقبا چه مزیت‌هایی دارد.

نظر شما در مورد گوشی‌های سری سی سامسونگ چیست؟ تاکنون تجربه کار با گوشی‌های این سری را داشته‌اید؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید