تصاویر لو رفته از نکسوس هوآوی با دوربینی برجسته و نامتداول

huawei nexus bump

تصاویر لو رفته از نکسوس هوآوی با دوربینی برجسته:

تصاویری لو رفته از گوشی 5.7 اینچی نکسوس، که شرکت هوآوی درحال تولید آن است، نشان از تغییری عمده در جای قرارگیری دوربین این گوشی دارد. تصاویری در iNexus.co منتشر شده و ادعا می‌شود که این گوشی، گوشی بزرگ‌تر بین دو گوشی نکسوس است که قرار است کمی دیرتر در همین امسال روانه بازار شود. همچنین عکس‌هایی لو رفته از نسخه کوچک‌تر این گوشی به اندازه 5.2 اینچ نیز کمی زودتر پخش شده بود که به نظر می‌رسید ال‌جی در حال تولید آن است.

هر دوی این مجموعه تصاویر لو رفته نشان می‌دهند که این دو گوشی نکسوس هوآوی از طراحی یکسانی بهره می‌برند، گوشی‌هایی با قسمت پشتی گرد شده به همراه لوگوی نکسوس در بخش پایینی آن. شایعه‌هایی در مورد دایره کوچکی که در قسمت پشتی این گوشی‌ها قرار گرفته است وجود دارد که ادعا می‌شود این دایره‌ها اسکنر اثر انگشت این گوشی‌ها هستند. عکس سمت چپ، قسمت پشتی این گوشی نکسوس را نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد که عکس سمت راست فقط قاب این گوشی باشد. عکسی از جلوی این گوشی نیز منتشر شده است که در آن به نظر می‌رسد این گوشی بلندگوهای دوآل دارد، که احتمالاً صدایی استریو را به کاربران ارائه می‌دهند. همچنین عکس‌هایی دیگر از نکسوس هوآوی که در سایت شبکه اجتماعی چینی، Weibo، منتشر شده نشان می‌دهد که این گوشی مجهز به پورت USB Type-C در قسمت پایینی دستگاه و 64 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و 3 گیگابایت حافظه رم است.

huawei nexus front

این که چرا دوربین این گوشی باید کمی برآمده‌تر از دیگر قسمت‌های بدنه باشد برای ما نیز معلوم نیست. ممکن است از این فضای اضافی برای جا دادن قطعاتی همچون اسکنر لیزری استفاده شده باشد یا ممکن است هوآوی قبل از مصالحه بر روی دوربین این گوشی، یک دستگاه بسیار باریک تولید را تولید کرده باشد و سپس مجبور شده دوربین آن را تغییر دهد. این برجستگی در دیگر عکس‌های لو رفته و همچنین رندرهای این گوشی به این شدت نیست. هیچ زمانی برای انتشار رسمی این گوشی تعیین نشده است (یا حتی تاییدی برای وجود این گوشی‌ها) اما گزارش‌هایی وجود دارد که در آن‌ها گفته می‌شود این گوشی در پاییز امسال منتشر خواهد شد.

theverge