با گذشت یک ماه از انتشار؛ درآمد پوکمون گو به 200 میلیون دلار رسید

طبق آمار و ارقام منتشر شده از طرف Sensor Tower، پوکمون گو به پیشرفت و سودآوری خود ادامه می‌دهد و پس از گذشت یک ماه از انتشار، میزان درآمد این بازی به 200 میلیون دلار رسیده است. برای درک بهتر این موفقیت باید در نظر داشته باشیم 200 میلیون دلار دو برابر مبلغی ست که بازی‌ معروفی نظیر Clash Royale در 30 روز اول انتشار خود به دست آورده بود.

با گذشت یک ماه از انتشار؛ درآمد پوکمون گو به 200 میلیون دلار رسیداین درآمد از طریق خریدهای درون برنامه‌ای کاربران به دست آمده است، در میان اقلامی که به صورت درون برنامه‌ای در این بازی برای فروش قرار دارند می‌توان به پوک بال‌ها و آیتم‌های جذب کننده پوکمون ها مانند Incense و Lures اشاره کرد.

از آنجایی که انتشار پوکمون گو در سراسر جهان همچنان ادامه دارد، انتظار می‌رود این بازی به افزایش درآمد خود ادامه دهد. در همین رابطه عرضه این بازی در ژاپن در اواسط ماه گذشته محبوبیت این بازی را به شکل محسوسی افزایش داد و با وجود اینکه پوکمون گو اخیراً در 15 کشور آسیایی دیگر منتشر شده است اما همچنان علاقه مندان به این بازی در کشورهای پر تقاضایی نظیر چین، هندوستان و کره جنوبی منتظر اقدام نیانتک برای انتشار این عنوان محبوب در کشورشان هستند. از این رو می‌توان نتیجه گرفت پوکمون گو همچنان به روند رو به رشد خود ادامه خواهد داد و درآمد این عنوان در آینده حتی با افزایش نیز رو به رو خواهد شد.