اپلیکیشن OneNote پشتیبانی از لمس سه بعدی اپل را آغاز کرد

لمس سه بعدی اپل

در سپتامبر ۲۰۱۵ ، اپل محصولی را به بازار عرضه کرد که تمام حواس توسعه دهندگان را با تکنولوژی خارق العاده لمس سه بعدی اش ، به خود جلب کرد.

به لطف فناوری لمس سه بعدی اپل ، سطح فشار وارده در هر بار لمس صفحه این دستگاه ها تعبیری متفاوت خواهد داشت و تاچ معمولی، همراه با فشار و یا وارد نمودن فشار بیشتر در زمان لمس نمایشگر نتایج مختلفی را به خود به همراه خواهند داشت.
فناوری ۳D Touch کمک می‌کند تا تصاویر، پیغام‌ها، ایمیل‌ها و موارد دیگر را را بصورت پاپ‌آپ بر روی صفحه نمایش دهید و در آن باقی صفحه و پس‌زمینه بصورت بوکه نمایش داده می‌شود. کافی است تا صفحه را کمی فشار دهید تا یکی از آن‌ها اجرا شود و با کمی فشار بیشتر دیگری را نمایش دهید.

حال با دیدن این تکنولوژی این توسعه دهندگان اپلیکیشن هستند که یکی پس از دیگری سعی بر آن دارند که به نوعی از این فناوری اپل استفاده کرده و آن را در اپلیکیشن های خود بگنجانند.

بعد از خبر اینستاگرام در مورد پشتیبانی از لمس سه بعدی اپل ، این توسعه دهنده ی Microsoft  بود که کار بر روی این قابلیت را آغاز کرد.به عنوان نخستین پروژه مایکروسافت ، این اپلیکیشن OneNote است که حالا آماده است تا به صورت کامل از این تکنولوژی استقبال به عمل آورد.مایکروسافت در تازه ترین بروزرسانی که برای اپلیکیشن OneNote  منتشر کرده است ، پشتیبانی از قابلیت ۳D Touch اپل را به نزد کاربرانش در آیفون ۶اس هدیه داده است.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه اپلیکیشن OneNote را  به صورت رایگان از طریق لینک زیر دریافت نمایید:

[appbox appstore http://www.apple.com/itunes/download/?id=410395246]