به صورت آفلاین از اکانت دراپ باکس آیفون خود به موزیک هایتان گوش دهید

یکی از مشکلات آیفون‌های 16 گیگابایتی، فضای داخلی کم آنها است که کاربران زیادی با مشکل عدم فضای کافی جهت فایل‌های خود روبه رو هستند.
هرچند که فضاهای ابری به کمک کاربران آمده اند، اما همانطور که می‌دانید استفاده از این سرویس‌های مستلزم اتصال به اینترنت می‌باشد. شاید در خیلی از مواقع ما به اینتنرت دسترسی نداشته باشیم، بنابر این به فایل‌های خود نیز دسترسی نداریم.از سویی دیگر مشکل سرعت پایین و پهنای باند کم اینترنت در کشور ما، به کاربران اجازه استفاده کامل را از این سرویس ها نمی‌دهد. چرا که هربار جهت بازخوانی این فایل‌ها از پهنای باند اینترنت ما کاسته خواهد شد.

اما حالا سرویس فضای ابری دراپ باکس دست به ابتکاری جالب زده است. این سرویس با ارائه یک افزونه، به کاربران آیفون اجازه خواهد داد تا بتوانند به صورت آفلاین به موزیک‌های ذخیره شده در حساب کاربری دراپ باکس خود گوش دهند و آنها را پخش نمایند. نام این افزونه Jukebox می‌باشد. برای استفاده از این افزونه رایگان کافیست تا آن را بر روی آیفون خود نصب کرده، سپس با اتصال آن به اکانت دراپ باکس خود در عرض چند ثانیه به تمامی موزیک‌های خود دسترسی پیدا کنید.

این افزونه به خودیه خود دارای یک پلیر است که شما را قادر می‌سازد تا فایل‌های MP3 و WAV خود را بر اساس نام ترانه، پلی لیست، خواننده و آلبوم دسته بندی و سپس پخش نمایید. همانند تمامی پلیر‌های دیگر، Jukebox قابلیت هایی مانند Stop، Pause، Next، Back و سایر کلید‌های کاربردی را شامل می‌شود.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که Jukebox یک نسخه کپی از موزیک‌های شما در دراپ باکس را نمایش خواهد داد. بنابر این فایل‌های اصلی شما درون دراپ باکس همچنان موجود خواهند بود.

دانلود ابزار Jukebox برای پلتفرم iOS از اپ استور