اپلیکیشن Prisma به اندروید آمد؛ عکس های خود را به نقاشی تبدیل کنید

اپلیکیشن پریزما به اندروید آمد؛ عکس های خود را به نقاشی تبدیل کنید

پریزما (Prisma) یک اپلیکیشن بسیار لذت بخش و جذاب است، تاکنون تنها کسانی که از iOS استفاده می‌کردند به قابلیت‌های جذاب این برنامه دسترسی داشتند و این برنامه برای اندروید منتشر نشده بود اما اکنون پریزما به صورت رسمی برای اندروید در دسترس است و جهت نصب بر روی گوگل پلی استور قرار گرفته است.

پریزما یک برنامه ادیت و فیلتر عکس استاندارد است اما چیزی که این برنامه را از سایر برنامه‌ها متمایز می‌کند قابلیت تبدیل عکس‌ها به تصاویری شبیه به نقاشی در آن است. این برنامه 36 فیلتر گوناگون دارد که عکس شما را به یک نقاشی منحصر به فرد تبدیل می‌کنند و هر کدام از آن‌ها دارای تنظیم شدت برای کم و زیاد کردن فیلتر می‌باشند. این برنامه همچنین به صورت خودکار عکس شما را به شکل مربع برش می‌دهد و لینک‌های اشتراک گذاری سریع در اینستاگرام و فیسبوک را در اختیارتان می‌گذارد. همچنین در حال حاضر پریزما به صورت کاملاً رایگان و بدون هیچ خرید درون برنامه‌ای در دسترس است.

با وجود اینکه پریزما اپلیکیشن جذاب و مفیدی است اما چندین نقطه ضعف هم می‌توان برای آن در نظر گرفت، به عنوان مثال فیلترها اغلب به آرامی اعمال می‌شوند و برخی اوقات برنامه دچار کندی می‌شود و برای اعمال تغییرات باید چندین بار صفحه را لمس کرد. همچنین وجود 36 فیلتر متفاوت به این معناست که مشاهده تمام گزینه‌ها بر روی یک تصویر مدتی زمان می‌برد اما وقتی شما پیش نمایش فیلتر مورد نظر را مشاهده می‌کنید تغییرات سریع‌تر از آن است که بتوانید پیش نمایش‌ها را مرور و باهم مقایسه کنید.

دانلود پریزما برای اندروید: گوگل پلی