عرضه ماوس گیمینگ Razer Abyssus V2 با دقت 5000 DPI

ماوس Razer Abyssus V2

این ماوس برای گیمرها طراحی‌شده است. اما با توجه به طراحی ارگونومیک، سرعت‌بالا و طراحی خوب دکمه‌ها، آن را برای سایر مصارف  حرفه‌ای نیز مناسب می‌کند. اگر به دنبال خرید یک ماوس جدید برای بازی و یا حتی مصارف حرفه ای دیگری هستید، ماوس Razer برای شما طراحی‌شده است.

شرکت Razer به‌تازگی قرار است این ماوس مخصوص بازی خود را پیش‌فروش کند. ازآنجایی‌که از نام آن پیداست این ماوس جانشین قدیمی ماوسی است که در سال 2009 میلادی به بازار عرضه شد. به نظر می‌رسد Razer هنوز فراموش نکرده است که مقام والایی در بین ماوس‌های گیمینگ دارد.

طبق اعلام سایت رسمی آن، Abyssus V2 از دقت بالای 5000dpi پشتیبانی می‌کند که واقعاً برای گیمرها و یا طراحان گرافیکی که به دنبال ماوسی با چنین سرعتی هستند، مناسب است. همچنین طراحی این ماوس برای راست‌دست‌ها و چپ‌دست‌ها مناسب است و می‌توانند آن را متناسب با نیاز خودتنظیم کنند.

این ماوس دارای 4 دکمه است که می‌توان به‌راحتی عملکرد آن‌ها را تغییر داد. گرچه تعداد این دکمه‌ها در مقایسه با سایر برندها کم‌تر است. حتی اگر شما یک گیمر هم باشد این تعداد دکمه برای ماوس کافی خواهد بود. کسانی که به دنبال جزئیات و تصاویر بیشتری از این ماوس 50 دلاری هستند می‌توانند به سایت Razer مراجعه کنند.