سامسونگ آزمایش ماشین‌های خودران را در کره جنوبی تایید کرد

سامسونگ  در زمینه محصولات الکترونیک مانند یخچال، ماشین لباسشویی، تلویزیون، رایانه، گوشی‌های هوشمند و … یک شرکت شناخته شده است. اما به نطر می‌رسد که این شرکت به گسترش ماشین‌های خودران علاقه‌مند است. گزارشی که از سرمایه‌گذاری این شرکت بدست آمده، نشان می‌دهد که سامسونگ به آزمایش کردن ماشین‌های خودران چراغ سبز نشان داده است.

این گزارش ادعا می‌کند وزارت کشور اجرای آزمون‌های سامسونگ برای ماشین‌های خودران را تایید کرده و در حال حاضر زمینه‌ها برای انجام آن در حال گسترش است. علی‌رغم اینکه بسیاری از شما علاقه‌مند به دیدن ماشین‌های ساخت سامسونگ در جاده‌ها هستید ولی این شرکت علاقه بیشتری به توسعه سنسورها و ماژول‌های کامپیوتری برای استفاده در ماشین‌های خودران دارد.

سامسونگ همچنین نگاه ویژه‌ای به استفاده از هوش مصنوعی و تکنولوژی بادگیری عمیق دارد تا از آن در ماشین‌های خودران استفاده کند. عملکرد هوش مصنوعی در این نوع ماشین‌ها دارای اهمیت زیادی بوده که یکی از مهمترین آن‌ها تشخیص شرایط آب و هوایی متفاوت است.

اپل نیز به آزمایشگاه فناوری خود در کالیفرنیا اجازه انجام تست‌های مشابهی داده و همانند سامسونگ علاقه بیشتری به ساخت تجهیزات ماشین‌های خودران داشته و به ساخت ماشین با برند خود تمایلی ندارد.

با توجه به فعالیت سامسونگ در زمینه‌های فراوان، اقدامات این کمپانی در آزمایش ماشین‌های خودران خبر عجیبی نیست. نگاه خوب مدیران این شرکت به آینده باعث شده تا تمرکز ویژه‌ای در این بخش داشته باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید