اندروید مارشمالو به گلکسی نوت 4 رسید

اندروید مارشمالو به گلکسی نوت 4 آمد

در چند وقت اخیر سامسونگ در حال ارسال به روز رسانی سیستم عامل اندروید مارشمالو برای نسل قبلی پرچمداران خود بوده است تا جایی که ماه گذشته سری گلکسی اس 6 به این نسخه از سیستم عامل گوگل به روز شدند و هفته‌ی گذشته نیز اندروید مارشمالو 6.0.1 برای گلکسی اس 5 و اس 5 اسپورت و همچنین گلکسی نوت 5 این کمپانی انتشار یافت. حال نوبت به نسل قبلی نوت‌های سامسونگ، گلکسی نوت 4 رسیده است تا آپدیت اندروید مارشمالو را دریافت کند؛ آپدیتی که با خود چندین ویژگی پرچمداران کنونی کره‌ای‌ها را به این گوشی خواهد آورد.

این به‌روز رسانی با خود قابلیت‌های زیادی از جمله سیستم Doze و گوگل ناو جدید و همچنین رابط کاربری جدید تاچ ویز سامسونگ را به نسخه بین المللی گلکسی نوت 4 می‌آورد. تاچ ویز در مارشمالو نسبت به نسخه قبلی خود به طور قابل توجه‌ای بهتر شده و سامسونگ تمامی سعی خود را کرده که ایرادات آن را رفع کند و عملکرد آن را بهبود بخشد.

ارائه‌ی اندروید مارشمالو برای گلکسی‌های قبلی سامسونگ خبر خوبی است چرا که در گذشته این کمپانی در انتشار به روز رسانی‌های نرم افزاری برای نسل قدیمی گوشی‌های خود با انتقاد های بسیاری روبرو بود و حال می‌بینیم که کره‌ای‌ها اندروید مارشمالو را برای نسل‌های قبلی پرچمداران خود انتشار داده‌اند، هرچند انتطارات از این کمپانی بیش از این می‌باشد و امید می‌رود این کمپانی آپدیت‌ها را با سرعت بیشتری آماده نماید وگوشی‌های میان رده و رده پایین خود را نیز فراموش نکند.