تصاویر دیگری از شارژر گلکسی نوت 7 منتشر شد

تصاویر دیگری از شارژر گلکسی نوت 7 منتشر شد

روز گذشته تصاویری از کابل USB نوع C گلکسی نوت 7 منتشر شد و اکنون تصاویری از بخش دیگر این معادله یعنی دو شاخه شارژر به بیرون درز پیدا کرده است. این تصویر که بر روی وایبو قرار گرفته نشان می‌دهد نهایت قدرت این شارژر  25.2 وات است و برچسب روی شارژر نیز خبر از پشتیبانی این شارژر از تکنولوژی شارژ سریع تطبیقی می‌دهد.

Note7-Plug2

انتهای دیگر این دوشاخه نیز به یک کابل USB نوع C وصل می‌شود که سرعت انتقال داده بیشتری ارائه می‌دهد و به شارژ شدن سریع دستگاه کمک می‌کند. پیش از این گمانه زنی‌هایی وجود داشت مبنی براینکه آیا فبلت جدید سامسونگ از کابل USB نوع C استفاده خواهد کرد یا پورت میکرو USB برای آن در نظر گرفته شده است چراکه هر دو مدل گلکسی اس 7 و گلکسی S7 edge از تکنولوژی قدیمی‌تر میکرو USB استفاده می‌کردند.

به طور کلی در طی روزهای اخیر جزییات جدیدی از این گوشی فاش شد که منجر به شناخت بیشتر ما از این محصول شد، به عنوان مثال اکنون میدانیم فبلت جدید سامسونگ با مدل گلکسی نوت 7 منتشر خواهد شد و سامسونگ از نام نوت 6 چشم پوشی خواهد کرد، همچنین پستی در وبسایت هندی Zauba منتشر شد که بر ضد آب بودن این فبلت تاکید داشت و اسکرین شات های فاش شده از نوت 7 نیز خبر از وجود یک اسکنر عنبیه در این گوشی می‌دادند.

گلکسی نوت 7 سامسونگ، روز دوم آگوست به صورت رسمی توسط این کمپانی معرفی می‌شود.