سامسونگ: گوشی‌های گلکسی اس 7 امن هستند و هیچ مشکلی ندارند

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس

در پی گزارشاتی که هفته قبل در خصوص انفجار و یا آتش گرفتن گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 7 منتشر شده بود، امروز کمپانی کره‌ای سامسونگ بیانیه‌ای رسمی درباره کیفیت و امنیت این سری از گوشی‌های خود منتشر نمود که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید:

از میان 10 میلیون دستگاهی که توسط کاربران منطقه آمریکا مورد استفاده قرار گرفته‌اند، تاکنون هیچ مورد تأیید شده‌ای در خصوص وجود ایراد در باتری داخلی گوشی، وجود نداشته است. البته چندین مورد حادثه وجود داشته که به علت آسیب‌های خارجی رخ داده است. تا زمانی که سامسونگ گوشی‌های مورد ادعا را مورد بررسی دقیق قرار نداده باشد، اظهار نظر در مورد علت واقعی حادثه غیر ممکن خواهد بود.

بیانیه سامسونگ در خصوص باتری گلکسی اس 7ما نیز تقریباً مطمئن هستیم که گوشی‌های گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج دستگاه‌های امن و سالمی هستند و تعداد اندکی که ادعا شده با مشکل روبرو شده‌اند، مواردی خاص به حساب می‌آیند. تاریخ نشان داده که همواره در مورد تمامی گوشی‌های هوشمند (از جمله گوشی‌های آیفون) امکان آتش گرفتن در شرایطی خاص وجود داشته است، اما احتمال وقوع این حوادث بسیار کم می‌باشد.

حتماً به خاطر دارید که چند وقت پیش سامسونگ مجبور شد تا گوشی‌های گلکسی نوت 7 را به علت وجود مشکل در باتری آن‌ها، در دو مرحله فراخوانی نماید که در نهایت این اقدامات به نتیجه نرسید و خط تولید این محصول متوقف شد. اما توجه داشته باشید که این مشکل ربطی به سری گوشی‌های گلکسی اس 7 که از ماه مارس سال جاری میلادی (اسفند 94) روانه بازار شده‌اند، ندارد. با این حال سامسونگ احساس کرده که با توجه به اتفاقات اخیر، نیاز به شفاف سازی وجود دارد تا کاربران هیچ نگرانی‌ای در مورد امنیت گوشی‌های گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج نداشته باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید