گلکسی E7 سامسونگ به اندروید آبنبات چوبی ارتقا نخواهد یافت

Galaxy E7 Lollipop Cancelled

در اوایل سال جاری شرکت کره ای سامسونگ وعده ارائه بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی را برای گوشی های هوشمند گلکسی E5 و گلکسی E7 داده بود. اما حال به نظر می رسد اوضاع کمی فرق کرده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

قرار بود این بروزرسانی در سه ماهه سوم سال 2015 عرضه شود ولی الان که در موعد مقرر قرار داریم هیچ خبری از آن نیست و کم کم از سوی کاربران پرسش هایی درباره آن مطرح می شود.

به تازگی شعبه انگستان سامسونگ به این پرسش کاربران پاسخ داده، ولی اخبار چندان خوشایندی را اعلام نکرده است. بر اساس اطلاعاتی که در اکانت رسمی توییتر این شرکت منتشر شده است، پروژه توسعه اندروید آبنبات چوبی برای گوشی هوشمند گلکسی E7 بنا به دلایلی نامشخص متوقف شده است.

Samsung Galaxy E7این مسئله واقعا عجیب می باشد، زیرا گوشی گلکسی E5 در حال حاضر از سیستم عامل اندروید آبنبات چوبی بهره مند شده است، در حالی که سخت افزار این دو گوشی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و حتی میزان حافظه رم گلکسی E7 بیشتر نیز می باشد. دلیل این اقدام سامسونگ هر چه که هست، فعلا بر ما پوشیده می باشد.

البته می توان امیدوار بود، از آنجا که این خبر در اکانت توییتر شعبه انگلستان منتشر شده است، عرضه بروزرسانی مذکور برای گلکسی E7 تنها در این کشور لغو شده باشد و کاربران سایر مناطق بتوانند از آن بهره مند شوند. اما با تمام این احوال به نظر می رسد اوضاع برای دارندگان این گوشی هوشمند چندان خوشایند نیست.

gsmarena