برخی مدل های گلکسی اس ۷ مجهز به اسنپدراگون ۸۲۰ خواهند بود

galaxy s7 with snapdragon 820

بر اساس شایعاتی که به گوشی می رسد، کمپانی سامسونگ به لطف تکنیک های جدید مدیریت پروژه توانسته روند توسعه گوشی های پرچمدار خود را سرعت بیشتری ببخشد و از همین الان نیز صحبت هایی در خصوص گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ شکل گرفته است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در جهت تکمیل فرآیند توسعه تا پایان سال جاری، سامسونگ اقدام به تست گلکسی اس ۷ با هر دو چیپ پردازشی Exynos (که ساخت خود سامسونگ می باشد) و اسنپدراگون ۸۲۰ (ساخت کوالکام) نموده است. بر اساس آنچه که تاکنون مشخص شده و خبرگزاری های کره ای به آن اشاره کرده اند، سامسونگ تست های بسیار سخت گیرانه ای را بر روی چیپ پردازشی اسنپدراگون ۸۲۰ انجام می دهد تا مطمئن گردد که مشکل گرم شدن بیش از حد مشابه آنچه که در اسنپدراگون ۸۱۰ دیده شده بود، در این پردازنده جدید وجود نداشته باشد. به علاوه، این چیپ پردازشی قرار است در برخی مدل های گلکسی اس ۷ راهی بازارهایی منتخب در سراسر جهان شود و بنابراین باید تست های زیادی را با موفقیت پشت سر بگذارد.

Samsung Smartphonesاین که چه عاملی باعث شده تا سامسونگ دوباره به چیپ های ساخت کوالکام روی بیاورد هنوز مشخص نیست. زیرا تا به حال جزئیات زیادی از پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ نیز مشخص نشده است و هنوز نمی دانیم مزایای واقعی آن چه خواهد بود. اما بنا به گزارشاتی که پیش از این منتشر شده بود، معماری ۱۴ نانومتری سامسونگ در ساخت اسنپدراگون ۸۲۰ نیز به کار گرفته شده است و بنابراین استفاده از این پردازنده در محصولات سامسونگ نیز منطقی به نظر می رسد.

phonearena