تصاویری از لپ‌تاپ سرفیس پیش از رویداد مایکروسافت منتشر شد!

احتمالا مایکروسافت لپ‌تاپ سرفیس خود را امروز در رویداد نیویورک معرفی می‌کند.

کاربری در  توییتر تصاویری را منتشر کرده که احتمالا لپ‌تاپ سرفیس مایکروسافت است. به نظر می‌رسد این لپ‌تاپ پاسخ مناسبی از طرف مایکروسافت به کروم‌بوک پیکسل گوگل خواهد بود. بر طبق خبرها این لپ‌تاپ دارای صفحه نمایش 13.5 اینچی PixelSense بوده و در چهار رنگ پلاتین، آبی کبالتی، کبود و طلایی گرافیتی عرضه خواهد شد.

لپ تاپ مایکروسافت شامل کیبورد مخصوصی است که پیش از این در سرفیس پرو 4 نیز مشابه آن را دیده بودیم. مشخص نیست چه پردازنده‌ای رو این دستگاه باشد، همچنین خبری از سایر سخت‌افزارهای آن نیز در دسترس نیست، اما تصاویر نشان می‌دهند که لپ‌تاپ سرفیس دارای پورت USB، مینی DisplayPort و محل اتصال شارژر بوده ولی به نظر می‎رسد مایکروسافت تصمیمی برای استفاده از پورت USB-C در این لپ‌تاپ نداشته است.

همچنین در خبرها آمده که وزن لپ‌تاپ 2.76 پوند و ضخامت آن 14.47 میلی‌متر در پشت و 9.9 میلی‌متر در جلو است. صفحه نمایش 3.4 میلیون، پیکسل دارد که نشان می‌دهد مایکروسافت برای این لپ‌تاپ از رزولوشن 1080p استفاده کرده و نسبت صفحه نمایش نیز 2:3 خواهد بود.

سیستم عامل لپ‌تاپ سرفیس نیز ویندوز 10S است. برای دیدن ویژگی‌های جدید ویندوز 10 باید منتظر بمانیم و مراسم امروز مایکروسافت را تماشا کنیم. به هر حال این لپ‌تاپ برای رقابت با کروم‌بوک پیکسل معرفی خواهد شد و به نظر می‌رسد مایکروسافت قوی‌ترین سخت افزار خود را بر روی این لپ‌تاپ و سیستم عامل جدید قرار دهد.

تصاویر منتشر شده از لپ‌تاپ سرفیس را در زیر مشاهده نمایید:

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید