Vernee Apollo با پردازنده Helio X20 به جنگ شیائومی ردمی پرو می‌رود

پیکربندی 10 هسته‌ای (Deca-core) پردازنده‌ها پس از معرفی شیائومی ردمی پرو در هفته گذشته، توانست توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب سازد. پیش از این نیز دیگر سازندگان گوشی‌های هوشمند، پرچم‌داران 10 هسته‌ای خود را معرفی کرده بودند. Vernee Apollo یکی از این پرچم‌دارهای 10 هسته‌ای است؛ Vernee Apollo هم زمان با همایش معرفی MTK Helio X20، در ماه مارس (اسفند) سال جاری رونمایی شد. اما سورپرایز بزرگ Vernee تا به امروز باقی ماند؛ با اینکه آپولو با پردازنده Helio X20 رونمایی شده بود، کمپانی Vernee این هیولا با سری پردازنده‌های X25 به بازار خواهد فرستاد.

Vernee-Apollo-768x512پنج ماه پس از انتشار این اعلامیه در مورد آپولو، Vernee خبر جالب دیگری را منتشر کرده است؛ این کمپانی برای راحت‌تر در دست گرفتن گوشی، قاب پشتی آن را باز طراحی کرده است. با این حال هنوز هم برای داشتن ظاهری تمیز و لوکس از تکنولوژی CNC استفاده شده و در کنار آن با کمک فناوری نانو تکنولوژی از سر خوردن آن در دست جلوگیری خواهد شد. در آخر روش آندایزینگ نوآورانه آنها، تعریفی جدید از لمس فلز را برای مشتریان این گوشی لوکس به ارمغان خواهد آورد.

Vernee-Apollo-2-768x512پیش از این شایعات منتشر شده برچسب قیمتی Vernee Apollo را 399.99 دلار اعلام کرده بودند که گمان می‌رود با وجود این تغییرات جدید، قیمت این پرچم‌دار تغییری را لمس نخواهد کرد. صفحه نمایش آپولو تنها از رزولوشن 2K پشتیبانی می‌کند که در کنار مشخصات معقول، ظاهری لوکس و قیمت رقابتی خود می‌تواند بسیاری از پرچم‌داران جدید معرفی شده در نیمه دوم 2016 را به چالش بکشاند.