ویدیویی از آیفون 4 اینچی جدید فاش شد![تماشا کنید]

ویدیویی از آیفون 4 اینچی جدید فاش شد![تماشا کنید]

از زمانی که اپل تولید آیفون‌های 4 اینچی را کنار گذاشت و آیفون‌های سری 6 و 6 پلاس را عرضه کرد، شایعات بسیاری شنیده می‌شود که این کمپانی در حال آماده‌سازی یک آیفون 4 اینچی به عنوان جانشین آیفون 5 سی است، اما تا به این زمان اهالی کوپرتینو هیچ‌گونه اظهار نظری در مورد این گوشی نکرده‌اند. با این حال روز گذشته یک ویدیوی 40 ثانیه‌ای در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد که در آن یک آیفون 4 اینچی به نمایش گذاشته شده است.

براساس انتظارات، آیفون 4 اینچی آینده باید در همین فصل از سال توسط اپل رونمایی شود و اینکه نام آن چه خواهد بود هنوز مشخص نیست اما احتمال می‌رود اپل آن را آیفون 6 سی و یا 7 سی نام‌گذاری کند.

آیفونی که در این ویدیو به نمایش گذاشته شده بر خلاف شایعات می‌باشد، چرا که در گذشته شایعاتی مبنی بر اینکه آیفون جدید 4 اینچی زبان طراحی آیفون 5 سی را دنبال خواهد کرد شنیده شده بود، اما در این ویدیو این گوشی بیشتر به آیفون 6 اس شباهت دارد و بدنه آن فلزی است.

از نظر سخت افزاری نیز شایع شده که آیفون 4 اینچی با تراشه‎ی A8 اپل و 1 گیگابایت رم ارائه خواهد شد و مجهز شدنش به اسکنر تاچ آی دی دور از انتظار نیست.

در ادامه دعوت می کنیم از این ویدیو دیدن فرمایید: