کیفیت پخش 4K به سرویس اشتراک گذاری Vimeo اضافه شد

پخش کیفیت 4k در Vimeo

سرویس اشتراک گذاری ویدیویی Vimeo از این هفته قابلیت پخش تصاویر ویدیویی 4K را به سیستم خود اضافه نمود و تمام کاربران این سرویس می‌توانند از تماشای ویدیوها با کیفیت 4K Ultra HD لذت ببرند.به گفته این شرکت، پخش ویدیو با چنین کیفیتی ، پخش کننده ی embed شده است و همچنین سرویس Vimeo On Demand آن به خوبی کار کرده و هیچ مشکلی ندارند.

این در حالیست که کاربران حرفه ای Vimeo در گذشته قابلیت آپلود ویدیوهایی با کیفیت 4K را داشته اند اما پلیر Vimeo امکان پخش آن را نداشت و تنها کاربران مجاز به دانلود آن ها بودند. به گفته این کمپانی البته از خیلی قبل تر توانایی استریم ویدیوهای 4K را داشته است اما با توجه به عدم پشتیبانی بسیاری از تلوزیون و مانیتور‌ها از این کیفیت، تصمیم خود را به عقب انداخته است.

این کمپانی خود را به عنوان بزرگترین عرضه بر تقاضای پلتفرم‌های روز دنیا تلقی می‌کند و به دنبال تطبیق خود با محصولات مدرنی نظیر تلوزیون اپل (Apple TV) و اپلیکیشن‌های iOS است.این در حالیست که برنامه ی ویرایش موبایل Vimeo یعنی Cameo برای پشتیبانی کردن از کیفیت 4K در آیفون های 6S و 6S Plus بروزرسانی شده و قابل دسترس می‌باشد.