اپلیکیشن اندرویدی ویکی‌پدیا با طراحی جدید به‌روز رسانی شد

اپلیکیشن اندرویدی ویکی‌پدیا با طراحی جدید به‌روز رسانی شد

دانشنامه رایگان ویکی‌پدیا از به‌روز رسانی نسخه اندرویدی اپلیکیشن خود با طراحی جدید و زیبا رونمایی کرد.

اکنون زمانیکه برنامه را باز کنید با یک صفحه Explore جدید رو به رو می‌شوید که شامل مقالات و تصاویر پیشنهاد شده، صفحات محبوب و یک جستجوگر تصادفی است. چندین تیتر انتخاب شده دیگر نیز در این برنامه وجود دارد که مطالب جدید را بر اساس علاقه مندی ها و مطالبی که پیش از این در ویکی‌پدیا مطالعه کرده‌اید به شما پیشنهاد می‌کند، همچنین گزینه ادامه مطالعه به منظور مطالعه مقالاتی که آن‌ها را ناتمام رها کرده‌اید و تیتری برای معرفی جدیدترین مقالات ویکی‌پدیا نیز در این برنامه وجود دارد که شما را به صفحه اصلی ویکی‌پدیا هدایت می‌کند.

اگر در صفحه پایین بیایید، می‌توانید مطالب ویژه چند روز گذشته را مشاهده کنید، برای این منظور یک رابط کاربری کارتی وجود دارد که به سادگی به وسیله آن می‌توانید مطالبی که علاقه به مطالعه‌شان ندارید را کنار بزنید و از دید خود پنهان کنید. اشتراک گذاری مقالات نیز در نسخه جدید به شدت آسان شده و مستقیماً از طریق برنامه قابل اجرا است.

در مجموع اپلیکیشن اندرویدی ویکی‌پدیا انبوهی از مطالب این دانشنامه را در فرمتی ساده به صفحه نمایش لمسی شما می‌آورد و همچنین استفاده از این اپلیکیشن کاملاً رایگان است.

دانلود اپلیکیشن ویکی‌پدیا برای آندروید: گوگل پلی