اپلیکیشن Xbox App ویندوز ۱۰ بروزرسانی شد

اپلیکیشن Xbox App

اگر شما هم جزو کاربران کنسول ایکس باکس وان هستید و همچنین بر روی تبلت و یا رایانه شخصی خود ویندوز ۱۰ را نصب کرده باشید، اینک می‌توانید با تعامل سازگار بین کنسول و رایانه خود لذت بیشتری را ببرید چرا که امروز بروزرسانی بسیار خوبی مخصوص کاربران این کنسول و اپلیکیشن Xbox App توسط مایکروسافت عرضه شده است.

مایکروسافت پس از بروزرسانی کنسول Xbox One که قابلیت‌ها و ویژگی های فراوانی را برای این کنسول پرطرفدار به ارمغان آورده بود، حالا پس از گذشت یک هفته برنامه اختصاصی این کنسول Xbox App که مخصوص ویندوز ۱۰ و استریم بازی‌های کنسول اختصاصیش بر روی این ویندوز می‌باشد را نیز بروزرسانی کرد.

نخستین قابلیتی که می‌توان از آن نام برد امکان ریکورد صدا بر روی کلیپ‌های ضبط شده بازی هستند.در واقع هنگامی که مشغول به تهیه ی ویدیویی از بازی خود هستید، با روشن کردن دکمه مربوطه که در ابتدای ورود به بازی از شما خواهد پرسید، می‌توانید صدای خودتان را نیز بر روی آن ویدیو ضبط نمایید.

همچنین اگر شما به واسطه این اپلیکیشن از فروشگاه ایکس باکس استفاده می‌نمایید، حالا اطلاعات محصول به شما کمک رسانی بیشتری خواهند کرد.به وسیله اپلیکیشن Xbox App می‌توانید جزئیات کامل تری از بازی ها و محصولات مورد نظر خودتان را تماشا و بررسی فرمایید.علاوه بر آن می‌توانید به واسطه این اپلیکیشن اقدام به فعال سازی اکانت Xbox Gold خود کنید.

و از اصلی ترین ویژگی های اضافه شده، پیدا کردن دوستان شما است که هرچه بهتر از قبل صورت خواهد گرفت. به واسطه این بروزرسانی شما دیگر نیازی به گیمر تگ دوستانتان نخواهید داشت، می‌توانید دوستان خود را از طریق اکانت های فیسبوک و ایکس باکس وان پیدا کرده و از بازی در کنار دوستان خود لذت ببرید.گفتنی است که این قابلیت تحت تاثیر درخواست های مکرر کاربران اضافه شده است.