Xbox One S هم اکنون برای پیش‌خرید در آمازون قرار گرفت

Xbox One S

در شب گذشته Xbox One S به صورت رسمی در کنفرانس مخصوص مایکروسافت در نمایشگاه E3 2016 معرفی شد. علاقه‌مندان به بازی که می‌خواهند قبل از هر کسی دستانشان به این کنسول برسد می‌توانند از هم اکنون از وب سایت آمازون اقدام به پیش خرید یکی از نسخه‌های اکس باکس وان اس با قیمت پایه 300 دلار کنند.

Xbox One S یکی از دو کنسول فعلی مایکروسافت است که در اصل نسخه قدرتمندتر نیز محسوب می‌گردد. در واقع مدل One S همانند مدل قبلی خود خواهد بود؛ با این تفاوت که تا 40% کوچکتر از قبل شده و از قدرت پردازشی و گرافیکی بالاتری هم بهره‌مند گشته است. همچنین مایکروسافت در کنار آن از یک دسته جدید با بافت خاص رونمایی کرده که قرار گیری آن را در دستان بازیکن را راحت تر می‌کند. از سایز بهبودها می توان به بهبود قدرت سیگنال‌های ارتباط بی‌سیم و طراحی مجدد thumbstick است.

مایکروسافت یک نسخه 2 ترابایتی را نیز برای Xbox One S در نظر گرفته است که با قیمت 400 دلار پیش‌فروش می‌شود. اگر این حجم از فضا برای شما زیاد است می‌توانید به نسخه‌های 500 گیگابایتی با قیمت 300 دلار یا 1 ترابایتی با قیمت 350 دلاری نیز فکر کنید. تاریخ عرضه به بازار کنسول نیز 31 اوت پیش بینی شده که در نتیجه باید چند ماه منتظر رسیدن آن به دست گیمرها بمانیم.

توجه داشته باشید که Xbox One S تنها کنسولی برای بروزرسانی Xbox One است و باید همچنان منتظر کنسول با اسم رمز Scorpio در سال 2017 بمانیم. کنسول Scorpio که هنوز نامی رسمی برای آن در نظر گرفته نشده است توانایی پشتیبانی از  رزولوشن 4K و بازی‌های واقعیت مجازی را خواهد داشت.