پیش فروش اکسپریا ایکس زد در تایوان تنها 45 دقیقه طول کشید!

مسئله این نیست که گوشی‌های شرکت سونی خوب نیستند، بلکه در مقایسه با غول‌های فعلی بازار اسمارت فون‌ها، یعنی اپل و سامسونگ و البته تعداد زیاد دیگری از شرکت‌های چینی که با قیمت‌های فوق‌العاده رقابتی بازار را به چالش می‌کشند، اغلب این شرکت ژاپنی فراموش می‌شود. اما به نظر می‌رسد این قضیه به هیچ عنوان در کشور تایوان صدق نمی‌کند.

بیشتر بخوانید:

سونی اوایل این ماه در نمایشگاه بزرگ IFA 2016 برلین بود که از اکسپریا ایکس زد، پرچم‌دار جدید خود رونمایی کرد. این دستگاه در کنار اکسپریا ایکس کامپکت معرفی شده بود. طبق آخرین گزارشات، شرکت ژاپنی دیروز پیش فروش اکسپریا ایکس زد را در کشور تایوان آغاز کرد و تنها در 45 دقیقه ظرفیت پیش فروش این دستگاه کاملاً تمام شد! درست است، ما هم مثل شما متعجب هستیم، شنیدن این که آیفون‌های شرکت اپل و یا پرچم‌داران شرکت سامسونگ در ابتدای عرضه کمیاب می‌شوند، طبیعی است، اما کم‌تر دیده بودیم که سونی هم با چنین شرایطی مواجه شود.

البته باید کمی منصف هم باشیم. سونی امکانات بسیار خوب و قابل توجهی را به همراه پرچم‌دار جدیدش پیشنهاد می‌کند. سونی هنگام پیش فروش اکسپریا ایکس زد، یک داک شارژ Type-C، یک فلش 16 گیگابایتی Type-C و یک کیس کشویی چرم به همراه یک کاور برای قسمت عقب دستگاه را به صورت رایگان در اختیار خریداران قرار می‌دهد. امکاناتی که باعث می‌شود اکسپریا ایکس زد مقرون به صرفه‌تر جلوه کند و توجه زیاد خریداران به این گوشی را طبیعی نشان می‌دهد.

مطمئن نیستیم که اگر سونی چنین امکاناتی را ارائه نمی‌داد آیا باز هم پرچم‌دار جدیدش به این سرعت می‌فروخت یا خیر. همچنین نمی‌دانیم که آیا اکسپریا ایکس زد در سایر کشورها هم می‌تواند بدرخشد یا خیر؛ اما به هر حال از یک چیز مطمئن هستیم، این که سونی در آشفته بازار فعلی اسمارت فون‌ها بالاخره توانسته به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید