این موبایل هوشمند از هر موبایلی محکم تر و امن تر است

چه کاری انجام می دید وقتی یکی شرکت تازه کار در زمینه تولید گوشی باشید ولی توان رقابت با بزرگان این حوزه را نداشته باشید؟ Turning Robot Industries  یک تازه کار است و می خواهد تمام انرژی خود را در زمینه طراحی هوشمندانه بیرونی و درونی دستگاهش صرف کند.

تلفن Turing، تلفن همراه بسیار امنی است. سنسور اثر انگشت به هیچ سروری متصل نیست، بنابراین اثر انگشت شما جایی ثبت نخواهد شد، و از آن فقط برای باز کردن دستگاه استفاده می شود.

turing-phone

یک سیستم شارژ مغناطیسی هم برای آن در نظر گرفته شده. اما این موارد خاص بودن دستگاه را نمی رساند ،مشخصه اصلی اسمارت فون ما ، بدنه دستگاه است.

جنس بدنه از “لیکوئیدمورفیوم”، آلیازی مخصوص از فلز است که از فولاد و تیتانیوم قوی تر است. مقداری از قسمت هایی مختلف دستگاه از آلومینیوم، سرامیک و پلاستیک نیز هست اما لیکوئیدمورفیوم از این دستگاه به خوبی محافظت خواهد کرد  مهم نیست با چه شدتی یا از چه فاصله ای به زمین بخورد.

از مشخصات سخت افزاری نباید انتظار بالایی داشته باشیم. پردازنده دستگاه اسنپدراگون ۸۰۱ است و RAM آن ۳GB. نمایشگر ۵٫۵ اینچی آن وضوح تصویری معادل ۱۰۸۰ پیکسل دارد.البته که دستگاه خوبی است ولی آیا توان رقابت با بزرگان این حوزه را خواهد داشت

دوربین جلو ۸ و دوربین پشتی ۱۳ مگاپیکسل است ،به همراه فلش دوگانه و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی در آن گنجانده شده است

تاریح عرضه این اسمارت فون زیبا   ۱۰ آگوست می باشد و قیمت  ورژن ۶۴ گیگابایتی ۷۴۰ دلار و ورژن ۱۲۸ گیگابایتی ۸۷۰ دلار خواهد بود.

منبع:Engadget

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید

نظرات بسته شده است.