آی پینز

بروزرسانی سیستم عامل گوشی OnePlus One به آندروید آبنبات چوبی

OnePlus یکی از شرکت های نوپا در زمینه ساخت گوشی های تلفن همراه به شمار می رود که در سال ۲۰۱۳ و با هدف تولید تلفن های همراه هوشمند زیبا و با کیفیت پا به عرصه این صنعت گذاشت.

این شرکت چینی توانست با ارائه اولین محصول خود به نام OnePlus One توجه بسیاری را به خود معطوف کند.

حال خبر می رسد دارندگان این گوشی هوشمند می توانند از سیستم عامل آبنبات چوبی آندروید بر روی تلفن های همراه خود استفاده کنند.

ماجرا از این قرار است که گویا در میانه جدالی که بر سر لایسنس سیانوژن (سیستم عامل متن باز بر پایه آندروید که در OnePlus One نیز استفاده شده است) در هند جریان داشت این شرکت به صورت مخفیانه بر روی نسخه ویژه ای از آندروید آبنبات چوبی ورژن ۵٫۰ جهت استفاده در گوشی OnePlus One کار می کرده و اکنون نسخه آلفای این سیستم عامل را ارائه کرده که جایگزین سیستم عامل سیانوژن (Cyanogen) خواهد شد.

رام آندروید آبنبات چوبی ۵٫۰ ویژه این گوشی به همراه راهنمای نصب آن هم اینک بر روی سایت شرکت سازنده قرار گرفته و گفته شده که نسخه نهایی آن نیز به زودی ارائه خواهد شد.

البته همانطور که اشاره شد این نسخه، نهایی نبوده و بنابراین دارای یکسری مشکلات و باگ هایی نیز می باشد. تیم سازنده نیز در مورد این باگ ها بر روی وبسایت خود هشدار داده ولی با این حال اگر از کاربران این گوشی بوده و برای نصب آبنیات چوبی بر روی آن تمایل دارید می توانید هم اینک آن را دانلود و نصب نمایید.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد