شایعه:ایپد پرو با پردازنده A9 و سیستم پرداخت اپل

آخرین شایعات حکایت از این دارد که اپل در حال ساخت ایپد پرو با نمایشگر ۱۲٫۹ اینچی است ،صفحه نمایش این تبلت به تکنولوژی Force Touch اپل مجهز خواهد شد.

ایپد پرو با پورت یو اس بی از نوع C روانه بازار خواهد شد، تا بتوان کابل یو اس بی را به راحتی از دو سوی آن به این تبلت متصل کرد،همچنین انتظار می رود که ایپد پرو با  قلم از نوع حساس به فشار که از طریق بلوتوث به این تبلت متصل می شود روانه بازار شود.

با توجه به شایعات امروز ،ایپد پرو به تراشه NFC مجهز خواهد شد ، و سرویس پرداخت اپل Apple Pay در این تبلت گنجانده خواهد شد .در دل ایپد پرو پردازنده A9 اپل قرار خواهد گرفت و درست از همین پردازنده در مدل آینده ایفون نیز استفاده خواهد شد

ممکن است ایپد پرو، مانند ایفون از روش نام گذاری پلاس استفاده کند و به نام ایپد پلاس  ipad plus عرضه شود. در شایعه ای دیگر در این تبلت از چهار بلندگو و سیستم شارژ سریع استفاده خواهد شد، ابعاد این تبلت ۱۲٫۹ اینچی  ۲۲۳mm X 306mm X 7.2mm گزارش شده است.

هنوز هیچ اطلاعاتی از زمان عرضه و قیمت این محصول فاش نشده است .

منبع:phonearena
لینک کوتاه
هاشم رضاپور
هاشم رضاپور فعالیت خودش را از روزهای اولیه در دیجی رو آغاز کرده و علاقه زیادی به تکنولوژی داره! او چندین سال در حوزه های مختلف علوم رایانه ای، از شبکه گرفته تا برنامه نویسی و طراحی کار کرده و هم اکنون به جز نوشتن در دیجی رو به توسعه و طراحی وب نیز مشغول است.