فلای تودی

نحوه تغییر ویژگی های موتور ویبره در گوشی های گلکسی S6 و S6 Edge

استفاده از موتورهای ویبره در گوشی های تلفن همراه، موضوع جدیدی نیست و حتی گوشی های چند دهه قبل نیز از آن بهره می بردند و کارکردهای متنوعی نیز برای آن در نظر گرفته بودند.

مهمترین کاربرد موتور ویبره مطمئناً اعلام هشدارهایی است که در مورد تماس ورودی، پیام کوتاه و … به کاربر داده می شود. بسیاری از گوشی های موجود در بازار به صورت ساده و ابتدایی از این ویژگی استفاده می کنند ولی برخی شرکت های سازنده تلفن همراه بر روی این ویژگی تمرکز ویژه ای داشته اند.

یکی از این گوشی ها، Galaxy S6 و S6 Edge سامسونگ می باشد که امکان تغییر ویژگی های موتور ویبره را برای کاربر فراهم کرده است. سامسونگ در محصول جدید خود این امکان را فراهم کرده تا کاربر به دلخواه خود ویژگی هایی همچون شدت ویبره، طول مدت ویبره و یا حتی الگوی پخش آن را تغییر دهد. حتی می توان برای گروهی خاص از مخاطبان شدت آن را به دلخواه کم یا زیاد کرده، و یا اجرای ویبره هنگام لمس کلیدها را متوقف کرد.

یکی از سوالاتی که در اولین برخورد با این گوشی ممکن است برای شما پیش بیاید نحوه تغییر این ویژگی هاست. بنابراین در این بخش نحوه اجرای این کار به صورت تصویری، خدمت شما ارائه می شود:

S6-vibre-01

S6-vibre-02

S6-vibre-03

S6-vibre-04

منبع: phonearena.com

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد