قطار هیبریدی با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت

چندی است که شرکت زیمنس به ساختن قطارهای هیبریدی علاقه نشان داده است. در همین سال نیز قراردادی را با شرکت ایرباس برای تولید هواپیماهای هیبریدی -الکتریکی امضا کرده است. شرکت‌های صنعتی دیگر نیز به کار بر روی حمل‌ونقل هیبریدی مانند قطارهای دیزلی – الکتریکی ادامه می‌دهند. شرکت Brightline از جمله این شرکت‌ها است که در این فناوری‌های جدید سرمایه‌گذاری می‌کند.
در یک کارخانه در زمینی به وسعت ۲۰۰ مترمربع در ساکرامنتوی کالیفرنیا، کارکنان زیمنس قطارهای Brightline را جوشکاری، سیم‌کشی و رنگ‌کاری می‌کنند. این قطارها در سواحل شرقی فلوریدا، از میامی به فورت لودردل و سواحل وست پالم می‌روند. سرعت این قطارها به کمک موتورهای جدیدی که طراحی‌شده است، به سرعت ۲۰۱  کیلومتر در ساعت می‌رسند.
قطار هیبریدی ایده وصل کردن مرکز شهر میامی به فورت لودردل در ۳۰ دقیقه، نحوه فکر کردن ما درباره انتقال مردم را تغییر داده است. زیمنس همچنین در حال تولید 69 قطار دیزلی -الکتریکی را برای ایلینوی، کالیفرنیا، میشیگان، میسوری، واشنگتن و مری لند است. قطارهای Brightline برای سفر در هر زمانی از سال آماده هستند و ریل‌های قطار تا آخر سال ۲۰۱۷ به اورلاندو خواهند رسید.
منبع businessinsider
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد