معرفی 8 بازی رانندگی و مسابقه‌ای رایگان مخصوص آی او اس [دانلود کنید]

تا به حال در بین بازی‌هایی که معرفی کرده بودیم، جای خالی بازی‌های مسابقه‌ای و رانندگی کاملاً حس می‌شد. ژانری که به خصوص در کشور ما از طرفداران زیادی برخوردار بوده و همواره یکی از محبوب ترین ژانر بازی‌ها در جهان نیز می‌باشد. وقتی نگاهی به بازی های ارائه شده ژانر رانندگی در پلتفرم موبایل نگاه میکنیم، شاهد عرضه آثار بسیار خوبی در این زمینه هستیم که میتوانند ساعت ها شما را سرگرم کنند. دیجی رو در این مقاله قصد دارد تا به معرفی 8 بازی مختلف در ژانر مذکور که البته به صورت رایگان در اپ استور اپل ارائه می‌شوند بپردازد. جهت معرفی و دانلود این بازی‌ها در ادامه با ما باشید.

1 – Stunt Wheels

Stunt-Wheels

این بازی همانطور که از نامش پیداست شما را به چالشی سخت دعوت می‌کند که در قالبی فانتزی و سرگرم کننده به اجرای آن خواهید پرداخت. با چرخ‌های ماشین خود به شیرین کاری پرداخته و پس از پشت سر گذاشتن صدها انفجار، پرش و انواع دست انداز‌ها خط پایان مسابقه را طی کنید. گرافیک جذاب و رنگارنگ، کنترل های خوب بازی و همچنین موسیقی متن بازی شما را به یک هیجان بسیار سرگرم کننده وا‌ میدارد. اما این اوج هیجان بازی نخواهد بود؛ اگر از قدرت فکر خودتان در طول بازی بهره ببرید، بدون شک برنده مسابقه خواهید بود. همچنین می‌توانید به کاهش سرعت پرداخته و با سد راه شدن ماشین‌های دیگر آنها را واژگون کنید.

دانلود بازی Stunt Wheels از اپ استور

 

2 – Car X Drift

CarX-Drift

این بازی مخصوص علاقه مندان به دریفتینگ می‌باشد. دریفت کردن بهترین راه برای عبور از پیچ و خم‌های تند نیست اما خب نمی‌توان هیجان انجام را انکار کرد! این بازی کاملاً در ارتباط با لاستیک ماشین شماست. به مسیر‌های کناری رفته و از کنترل ماشین خود در اوج هیجان لذت ببرید. نکته مثبت این بازی نسبت به سایر رقبایش کنترل خوب ماشین است که کاربر را از این حیث نیز راضی نگه می‌دارد. در این بازی شما قادر خواهید بود تا تمامی تکنیک‌های مختلف دریفتینگ را امتحان کرده و از هیجان ایجاد شده لذت ببرید.

دانلود بازی Car X Drift از اپ استور

 

3 – Mad Skills Motocross Two

Mad-Skills-Motocross-2

هرچند که این بازی شاید جدید نباشد اما بدون شک شایسته قرار گرفتن در این لیست 8 تایی بوده است. MSM 2 شما را در نقش راننده یک موتور کراس قرار می‌دهد که ماموریتان عبور از یک جاده پر از دست انداز است. در این بازی تا می‌توانید از روی موانع پرش کرده و به کسب امتیاز برسید. هرچه امتیاز شما بیشتر باشد شما قادر خواهید بود تا موتور‌های جدیدتر و بهتری را خریدازی کنید. لازم به ذکر است که به صورت هفتگی یک موتور رایگان نیز توسط سازندگان بازی به شما تعلق خواهد گرفت.

دانلود بازی Mad Skills Motocross Two از اپ استور

 

4 – VS Racing Two

VS-Racing-2

در اینجا به یکی دیگر از بازی‌های زیبا اشاره خواهیم کرد که می‌توان آن را همانند یک جواهر ارزشمند دانست. این بازی فوق العاده زیبا نیز از حالت بالا خواهد بود. کنترل‌های فیزیکی بسیار مناسب، طراحی خوب و باکیفیت المان‌ها باعث شده اند تا شما هیجان یک مسابقه رانندگی را به خوبی تجربه کنید. در این بازی شما با هربار برنده شدن قادر خواهید بود تا به پس انداز جوایز نقدی خود پرداخه تا در مراحل بالاتر از ماشین‌های جدیدتری استفاده نمایید. البته این نکته را درنظر داشته باشید که نسبت به اتومبیل شما، ماشین سایر رقیبانتان نیز تقویت خواهد شد. این بازی به دو صورت تک نفره و چند نفره قابل اجرا می باشد.

دانلود بازی VS Racing Two از اپ استور

 

5 – Does Not Commute

Does-Not-Commute

و اما بازی Does not Commute؛ شاید این بازی دقیقاً یک بازی مسابقه‌ای نیست اما قطعاً شما با یک بازی رانندگی هیجان انگیز روبه رو هستید. درواقع شما فرصت تجربه یک بازی بسیار متفاوت و گیم پلی عالی را به دست آورده اید. شما می‌بایست در این بازی تمامی ماشین‌ها را کنترل کنید تا به مقصدشان برسند. درواقع در این بازی بسیار سخت که همه چیز گویا به هم ریخته است، شما می‌بایست مسیر عبور ماشین‌ها را به خاطر سپرده و هریک از ماشین‌های در حال عبور مشخص شده را بدون آن که تصادفی صورت گیرد به مقصد رسانید. بدون شک صحیح و سالم رساندن ماشین‌ها در شهر شلوغ کاری دشوار خواهد بود!

دانلود بازی Does not Commute از اپ استور

 

6 – Crazy Taxi

Crazy-Taxi

آیا تا به حال رویای یک راننده تاکسی بودن را در سر داشته اید؟ البته منظور ما یک راننده تاکسی آرام نیست بلکه راننده‌ای که با رانندگی وحشتناک و مرگبار خودش تنها به دنبال سریعتر به مقصد رساندن مشتریانش است. شما در این بازی فانتزی نقش همین راننده را ایفا خواهید کرد. سبک این بازی آرکید بوده و شما را با یک تاکسی، یک تایمر و شهری شلوغ پر از آدم و ماشین‌های دیگر رها می‌کند. اگر در زمان تعیین شده مشتریانتان را به مقصد برسانید مبلغ بیشتری را دریافت خواهید کرد.

دانلود بازی Crazy Taxi از اپ استور

 

7 – Smashy Road: Wanted

Smashy-Road-Wanted

فرض کنید که در حال رانندگی در جاده هستید و اتومبیل شما ترمز بریده و یا سرعتش کاسته نمیشود. حال فرض کنید که در همین گیر و دار پلیس نیز به دنبال شما افتاده. این بازی دقیقاً هیجان این لحظه را برای شما رقم خواهد زد. شما در Smashy Road با یک بازی بسیار شلوع سر و کار دارید که شما را به بزرگراه‌ها و جاده‌های شهری خواهد برد و در آن تصادف یکی از کوچکترین اتفاقاتی است که برای شما رخ می‌دهد. درواقع هدف اصلی بازی نیز همین است. پس باید تصادف کنید و امتیاز جمع آوری کنید. هرچه که پیشرفته تر شوید قدرت نیروهای پلیس نیز افزایش می‌یابد. شما در این بازی قادر به باز کردن 90 اتومبیل قفل شده هستید که می‌بایست در طول بازی آنها را باز کنید.

دانلود بازی Smashy Road:Wanted از اپ استور

 

8 – Pixel Boat Rush

Pixel-Boat-Rush

به یاد دارید که آخرین بار چه زمانی سوار قایق شده اید؟ آیا تا به حال با قایقی رانندگی کرده اید؟ اگر چنین تجربه‌ای نداشته اید هیچ مشکلی نیست چرا که این بازی شما را به یک راننده مجازی قایق تبدیل خواهد کرد تا توانایی های خودتان را بسنجید. البته این بازی از سطح بسیار بالایی برخوردار بوده و تسلط پیدا کردن شما به این بازی کمی زمان بر خواهد بود. همانطور که می‌دانید قایق ها همانند ماشین‌ها از ترمز برخوردار نیستند. بنابر این باید کاملاً مراقب باشید تا قایق شما وارونه نشود.

دانلود بازی Pixel Boat Rush از اپ استور

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد