آی پینز

تصاویری از دو گوشی هوشمند معرفی نشده شیائومی منتشر شد

به تازگی تصاویری از دو گوشی هوشمند معرفی نشده شرکت شیائومی به بیرون درز کرده است. با اینکه نام این گوشی های هوشمند مشخص نیست اما به احتمال فراوان یکی از آن ها مربوط به نسخه نسل بعدی گوشی Xiaomi Mi 4 و دیگری تصویری از گوشی هوشمند Xiaomi Redmi Note 2 می باشد.

xiaomi-new-phone-01تصویر فوق که به نظر می رسد مربوط به گوشی هوشمند Xiaomi Mi 5 می باشد، مشخصا از دوربینی دو لنزه به همراه دو عدد فلش LED بهره می برد. در حالت کلی این طور که به نظر می رسد طراحی این گوشی بسیار مشابه نسخه نسل قبلی آن یعنی Xiaomi Mi 4 انجام شده و تفاوت چندانی نخواهد داشت.

xiaomi-new-phone-02اما از تصویر دیگر که احتمالا نشان دهنده گوشی هوشمند Xiaomi Redmi Note 2 می باشد، می توان دریافت که این گوشی از یک سنسور تشخیص اثر انگشت در پشت بدنه استفاده می کند که درست در زیر لنز دوربین و فلش LED قرار گرفته است. این مشخصات با شایعاتی که پیش از این درباره این گوشی هوشمند منتشر شده بود کاملا همخوانی دارد.

انتظار می رود گوشی هوشمند Xiaomi Mi 5 در ماه نوامبر راهی بازار شود و از یک چیپ پردازشی Snapdragon 820 SoC به همراه 4 گیگابایت حافظه رم و همچنین یک صفحه نمایش 5.3 اینچی QHD استفاده کند. از طرف دیگر، گوشی هوشمند Redmi Note 2 از چیپ Snapdragon 410، یک صفحه نمایش 5.5 اینچی با دقت تصویری 720p و دوربینی 13 مگاپیکسلی بهره خواهد برد.

منبع: gsmarena

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد