احتمال رونمایی از نسخه جدید ماریو در E3 2017

احتمال رونمایی از نسخه جدید ماریو در E3 2017

سری به یادماندنی ماریو ممکن است برای سال آینده به تولید مجدد برسد. سازنده ماریو، Shigeru Miyamoto به این موضوع اشاره کرده که ممکن است نینتندو در E3 سال آینده از نوع جدیدی از این بازی رونمایی کند. این خبر هواداران را هیجان زده می‌کند اما همچنان برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این بازی باید تا سال آینده منتظر ماند و به نظر نمی‌رسد نینتندو تا سال آینده درباره این پروژه صحبت کند و فعلاً همه چیز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد.

Shigeru Miyamoto درباره احتمال ساخت نوع جدیدی از ماریو و رونمایی از جزییات آن در E3 2017 گفت:

“ما همیشه برای ساختن چیزهای جدید خود را به چالش می‌کشیم و حالا امیدواریم شما بتوانید طی 12 سال آینده نسخه جدیدی از ماریو را مشاهده کنید.”

در حال حاضر خیلی زود است که بخواهیم درباره جزییات این بازی و چگونگی آن صحبت کنیم. میاموتو نیز اذعان دارد قواعد و مرسومات خاصی درباره بازی ماریو وجود دارد که به روز رسانی کل سری را دشوار می‌سازد با این حال او به استخدام کارکنان جدید توسط نینتندو اشاره کرد و اینکه این کمپانی با کمک نیروهای جدید قادر خواهد بود با نگاهی تازه تغییرات مهمی را در این سری انحصاری به وجود آورد.

رونمایی از عنوان جدید ماریو تنها چیزی نیست که هواداران نینتندو منتظر آن هستند و انتظار می‌رود نسل بعدی کنسول نینتدو نیز در E3 2017 رونمایی شود.