مدیریت شارژ باتری و قطع اتوماتیک اتصال به شارژر با اپلیکیشن Ace Charge

یکی از باور‌های غلط افراد آن است که اتصال تلفن هوشمند به شارژر برای مدت زمان زیادی (مانند شب تا صبح) هیچ آسیبی به تلفن شما نمی‌رساند. اگر شما هم تا کنون چنین فکری می‌کردید باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید.

تلفن‌های هوشمند اندرویدی آنقدر هوشمند هستند که پس از پایان شارژ، این فرآیند را متوقف سازند اما واقعیت امر آن است که باتری‌ها نمی‌توانند فکر کنند و هوشمندانه عمل نمایند! در واقع این امر آسیبی به اسمارت فون شما نخواهد رساند ولی به مرور زمان موجب کاهش کارایی و عمر مفید باتری اسمارت فون شما خواهد گردید.

به تازگی اپلیکیشنی طراحی و عرضه گردیده است که به واسطه پریز‌های برق هوشمند WeMo Switch شما را قادر خواهد ساخت تا محدوده خاصی را برای شارژ کردن دستگاه خود انتخاب نمایید تا پس از آن زمان معین شده ارتباط دستگاهتان با شارژر قطع شود.

372پریز‌های هوشمند برق WeMo Switch مخصو تلفن‌های هوشمند اندروید و iOS طراحی گردیده اند تا امنیت کاملی را به دستگاه‌های شما ببخشند.
بنابر این شما با اپلیکیشن رایگان Ace Charge این ویژگی را در اختیار خواهید داشت تا با تنظیمات ارائه شده و اتصال به پریز‌های هوشمند برق WeMo Switch، مشخص کنید که در چه طیف زمانی تلفن شما شارژ شود.

جدا از استفاده به وسیله پریز‌های هوشمند برق نیز این اپلیکیشن قابلیت‌هایی را در اختیار کاربران قرار می دهد. استفاده از این اپلیکیشن در هنگام شارژ، با هشدار‌هایی که به شما می‌دهد شما را از 100% شدن شارژ گوشیتان آگاه ساخته و موجب آن می‌شود که از مصرف بی‌رویه باتری جلوگیری شود. علاوه بر آن، این اپلیکیشن با جلوگیری از اجرای برنامه ها در پس زمینه تلفن شما این امکان را به شما خواهند داد تا تلفن شما زودتر فرآیند شارژ را طی نماید.

دانلود Ace Charge

هم اکنون می‌توانید آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن مدیریت شارژ Ace Charge را از طریقاین لینک دریافت نمایید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع androidheadlines
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.