قفل هوشمند Alexa درهای شما از راه دور قفل می کند

الکسا یک دستیار شخصی مخصوص خانه است که تنها با ضربه به یک نقطه می‌توانید آن را با سایر وسایل الکترونیکی همگام‌سازی کنید. گرچه این دستیار خانگی توانایی‌هایی بیشتر از یک دستیار خانگی دارد و با استفاده از آن می‌توانید یک تاکسی از Uber بگیرید، چراغ‌ها را کنترل کنید، حساب بانکی خود را چک کنید و بسیاری کارهای دیگر. حال قرار است به دستیار خانگی الکسا ویژگی جدیدی اضافه شود و قرار است از وسیله‌های خانه هوشمند شرکت آگوست (August Home) پشتیبانی کند. این ویژگی جدید قفل‌کردن و یا باز کردن در خانه، تنها با یک دستور انجام می‌شود.

چارلی کیندل مدیر بخش خانه هوشمند الکسا در آمازون می‌گوید:

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که بر روی این دستیار خانگی کار می‌کنیم و با اضافه کردن ویژگی چون قفل هوشمند، امیدواریم بتوانیم درزمینهٔ خانه‌های هوشمند پیشرو باشیم.

شرکت Augest Home هم‌اکنون با شرکت الکسا کار می‌کند و این قفل هوشمند از طریق اپلیکیشن الکسا قابل‌کنترل است.

دستیار شخصی خانه هوشمند August Homeبرای کنترل این قفل از طریق اپلیکیشن مخصوص آن نیاز به یک اتصال وای فای مرکزی آگوست دارید تا بتوانید از طریق قفل هوشمند دستورات لازمه را به‌صورت صوتی و یا دستی به آن بدهید.

این دستوران صوتی به‌عنوان‌مثال می‌تواند چیزی شبیه به این دستور باشد: “الکسا در را قفل کن” و سپس قفل هوشمند الکسا رله قفل را می‌چرخاند. قفل‌کردن در خانه ساده‌تر از این نمی‌شود.

همچنین جالب است بدانید قفل هوشمند آگوست سازگاری بسیار خوبی با دستیار صوتی سیری اپل و اپلیکیشن HomeKit دارد. کاربران می‌توانند با استفاده از آخرین نسخه قفل‌های August Home از طریق سیستم‌عامل آی او اس (iOS) و با استفاده از دستورات صوتی سیری، درها را قفل کنند.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.