تصاویری از قاب پشتی iPhone 6s Plus منتشر شدند

 اخیرا تصاویری از قاب پشتی یک گوشی هوشمند در اینترنت منتشر شده است که ادعا می شود مربوط به گوشی هوشمند بعدی اپل یعنی iPhone 6s Plus می باشد. این قاب پشتی دارای رنگی طلایی می باشد و بسیار شبیه قطعه مشابه در iPhone 6 Plus می باشد و به راحتی ممکن است با هم اشتباه گرفته شوند.

iPhone 6s Plus rear housing 01 - تصاویری از قاب پشتی iPhone 6s Plus منتشر شدندبیشتر تغییراتی که در قاب پشتی iPhone 6s Plus اعمال شده مربوط به قسمت داخلی آن می باشد. با توجه به جابجایی محل پیچ ها به نظر می رسد اپل قصد دارد در نسل جدید گوشی هوشمند iPhone 6s از ماژول بندگوی متفاوتی استفاده کند.

iPhone 6s Plus rear housing 02 - تصاویری از قاب پشتی iPhone 6s Plus منتشر شدندمنبعی که این تصاویر را فاش کرده است ادعا کرده که بدنه فلزی iPhone 6s Plus بسیار محکم تر و مقاوم تر از بدنه iPhone 6 Plus خواهد بود. البته این ادعا با شایعات پیشین در این مورد همخوانی دارد و پیش از این هم خبر هایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه اپل قصد دارد در گوشی هوشمند iPhone 6s Plus از آلیاژ آلومینیوم متفاوتی نسبت به سری iPhone 6 استفاده کند.

iPhone 6s Plus rear housing 03 - تصاویری از قاب پشتی iPhone 6s Plus منتشر شدندبه نظر می رسد جانشینان گوشی های هوشمند iPhone 6 و iPhone 6 Plus از چیپ های قدرتمند تری نیز برخوردار خواهند بود. همچنین انتظار می رود گوشی هوشمند iPhone 6s هم به صفحه نمایشی با قابلیت Force Touch به همراه یک دوربین 12 مگاپیکسلی با قابلیت ثبت ویدیو های 4K مجهز باشد.

اپل در نظر دارد گوشی هوشمند آیفون بعدی خود را در ماه سپتامبر روانه بازار کند و بر اساس شایعات منتشر شده احتمالا در تاریخ 18 سپتامبر این محصول در خرده فروشی ها عرضه خواهد شد. با توجه به سفارش 85 تا 90 میلیون واحدی این محصول توسط تامین کنندگان، این غول صنعت گوشی های هوشمند، خود را برای ثبت یک رکورد فروش در موعد عرضه این گوشی هوشمند آماده می کند.

gsmarena

مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.