اپ دراور اندروید را به حالت افقی درآورید

به نظر می‌رسد اغلب کاربران اندرویدی اپ‌دراور را به عنوان یک سیستم کامل برای مشاهده و بررسی برنامه‌های نصب شده بر روی تبلت یا تلفن همراه خود می‌پسندند. اما به هر صورت همیشه اپ دراور آنگونه که دوست داریم در به نظر نمی‌رسد. برای مثال اگر شما از لانچر گوگل یا اندروید خالص مارشملو استفاده می کنید، به صورت پیشفرض اپ دراور تنها به صورت عمودی پیمایش می‌شود. اما اگر از یک گوشی سری گلکسی اس سامسونگ استفاده کرده باشید حتما دیده‌اید که اپ دراور در لانچر تاچ‌ویز قابلیت پیمایش به صورت افقی را نیز دارد. پس ممکن است در سایر مدلها نیز این قابلیت وجود داشته باشد. شاید ساده‌تری راهی که به ذهن می رسد استفاده از لانچرهای شخص ثالث است که می‌تواند به راحتی چنین امکانی را برای کاربران فراهم کند.

لانچر نوا یک لانچر سبک و رایگان است که البته برای استفاده از برخی ویژگی‌هایش باید مبلغی را پرداخت کنید ولی آنچه که ما در این مقاله توضیح می‌دهیم، نیازی به پرداخت مبلغی ندارد و می‌توانید به نسخه رایگان اکتفا کنید. در پایان مقاله می توانید با لینک گوگل پلی این برنامه را نصب کنید.

پس از دانلود لانچر نوا، ان را به عنوان لانچر پیش فرض گوشی خود تنظیم کنید و سپس آیکون Nova Settings را بیابید تا با ورود به آن بتوانید تنظیمات دلخواه خود را پیاده سازی کنید.

آموزش تصویری تغییر حالت پیمایش اپ دراور:

1. لانچر نوا را نصب و آن را به عنوان لانچر پیش فرض تنظیم کنید.

لانچر نوا

2. دکمه Home (خانه) را نگهدارید و سپس بر روی دکمه Settings کلیک کنید

اپ دراور

3. اکنون App & widget drawers را انتخاب کنید

Choose-the-App--amp-widget-drawers-tab.

4. App drawer style را بیابید و سپس بر روی آن کلیک کنید تا پنجره مربوطه باز شود.

And-then-hit-the-App-drawer-style-tab.

5. همانطور که میبینید شما می توانید از میان سه گزینه یکی را برای حالت نمایش اپ دراور انتخاب کنید. کافیست یکی را انتخاب و سپس به صفحه خانگی بروید تا تغییرات اعمال شده را ببینید.

As-you-can-see-its-now-easy-to-choose-between-horizontal-and-vertical-scrolling.-Once-you-do-it-return-to-the-home-screen-and-enjoy-your-updated-app-drawer.

در زیر می توانید حالت های مختلف نمایش اپ دراور در لانچر نوا را مشاهده کنید:

نوا لانچر با اپ دراور پیمایشی افقی

Nova-Launcher-app-drawer-with-horizontal-scrolling.

نوا لانچر با اپ دراور پیمایشی عمودی

Nova-Launcher-app-drawer-with-vertical-scrolling.

نوا لانچر با اپ دراور پیمایشی لیستی

Nova-Launcher-app-drawer-with-List-scrolling.

 

Nova Launcher را به صورت رایگان دریافت کنید!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.