شایعه: گوشی‎های اندرویدی نوکیا با نمایشگرهای دارای رزولوشن 2K برای بازار چین

چند ماه قبل، شرکت نوکیا به سر تیتر اخبار آمد، زمانی که آن‎ها اعلام کردند که قصد برگشت به دنبال موبایل را دارند، و حالا به نظر می‎رسد که به لطف شایعات و تصاویر به بیرون درز پیدا کرده، حداقل از دو گوشی اندرویدی نوکیا رونمایی می‎شود و آن‎ها واقعا سخت‎افزار قوی دارند.

اگر بتوان به شایعات استناد کرد، باید گفت حداقل این شرکت در حال کار بر روی دو گوشی اندرویدی است. یکی از آن‎ها یک نمایشگر 5.2 اینچی خواهد داشت و ابعاد صفحه‎ی نمایش مدل دوم 5.5 اینچ خواهد بود، ولی جدا از تفاوت در این بخش، این دو گوشی انتظار می‎رود نمایشگرهایی با رزولوشن 2K داشته باشند که کم یا بیش استاندارد فعلی است.

علاوه بر شایعاتی که در رابطه با نمایشگرهای این دو گوشی شنیده می‎شود، گفته می‎شود در قلب این دو گوشی‎هوشمند چیپست اسنپ‎دراگون 820 کوالکام قرار خواهد گرفت. علاوه بر این شایعات اشاره به گواهینامه‎ی IP68 دارند تا این دو گوشی بتوانند تا حدی غوطه‎ور شدن در آب را تحمل کنند. متاسفانه به نظر می‎رسد که هر دوی این دستگاه‎های شایعه شده برای بازار چین هستند، یعنی مشخص نیست که برای بازار بین‎المللی هم عرضه خواهند شد یا خیر.

باید اشاره داشته باشیم که نوکیا به بازار موبایل برخواهد گشت، ولی نه به شیوه‎ای که شما انتظار دارید. نوکیا در واقع برند خود را در اختیار شرکت‎های دیگر گذاشته است که از آن برای ارائه‎ی گوشی‎های تولیدی خود استفاده می‎کنند، یعنی این دستگاه‎ها تنها نام نوکیا را بر خود خواهند داشت و باید امیدوار باشیم این کمپانی‎ها بتواند دوباره جادوی دوست‎داشتنی و نوستالژیک نوکیا را برای ما زنده کنند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد