گوگل سایتی جهت معرفی نکات و ترفندهای اندروید راه اندازی کرد

به تازگی به جمع کاربران سیستم عامل اندروید پیوسته‌اید؟ یا اینکه می‌خواهید اطلاعات بیشتری از دستگاه اندرویدی خود به دست آورید؟ اگر قصد آشنایی بیشتر با سیستم عامل اندروید را دارید گوگل برای این منظور مینی سایت جدیدی جهت ارائه نکات و ترفندهای اندروید راه اندازی کرده است که شما را با برخی از ویژگی‌های جذاب این سیستم عامل آشنا می‌کند.

این وبسایت بسیاری از ویژگی‌ها و امکانات اندروید را پوشش می‌دهد، به عنوان مثال کاربران را با مفهوم Google Photos آشنا می‌کند و به آن‌ها نشان می‌دهد چگونه می‌توانند به کمک این برنامه از هرجایی و به وسیله هر دستگاهی به تصاویر خود دسترسی داشته باشند. همچنین ترفندهایی جهت چگونگی استفاده از دستورات صوتی برای کنترل گوشی هوشمند، چگونگی شخصی سازی گوشی و یا موقعیت گذاری بر روی گوشی‌های گم شده در این وبسایت قرار گرفته است. نکاتی نیز جهت ایجاد امنیت بیشتر در گوشی و جلوگیری از ورود بد افزارهایی که ممکن است به شکل یک اپلیکیشن وارد گوشی اندرویدی شما شوند در این وبسایت دیده می‌شود.

تمام اطلاعات موجود در این وبسایت برای کاربرانی که به تازگی وارد پلتفرم اندروید شده‌اند مفید و کارامد است اما چند ترفند نیز در این مینی سایت وجود دارد که ممکن است برای کاربران با تجربه تر مفید واقع شوند.

اگر می‌خواهید با ترفندها و نکات موجود در این مینی سایت بیشتر آشنا شوید بهتر است سری به آن بزنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
1 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
جه‍ا نگیر
4 سال قبل

متشکرم متن جالبی برای کمک است ممنونم