به‌روزرسانی اندروید 7.0 نوقا به زودی برای تبلت HTC Nexus 9 عرضه خواهد شد

تازه‌ترین جدول زمان بندی به‌روزرسانی فریمورد دستگاه‌های مختلف اینک منتشر شده است. در این جدول زمان عرضه به‌روزرسانی سیستم عامل اندروید برای دستگاه‌های مختلف به نمایش در می‌آید. در این لیست به‌روزرسانی جدیدی در تاریخ 15 جولای برای تلفن هوشمند بلک بری پرایو عرضه خواهد شد که در توضیحات آن عبارت «اشکال زدایی باگ ها و به‌روزرسانی‌های امنیتی گوگل» نگاشته شده است.

در این لیست همچنین نام دستگاه‌های دیگری نیز به چشم می‌خورد که اغلب محصولی از کمپانی کره‌ای سامسونگ هستند. به عنوان مثال در این لیست شاهد محصولاتی نظیر گلکسی اس 6، گلکسی اس 6 اج، گلکسی اس 5 اکتیو، گلکسی اس 5 نئو و همچنین گلکسی آ 5 است که همگی به زودی میزبان به‌روزرسانی‌های جدید امنیتی گوگل خواهند بود.

تبلت HTC Nexus 9

اندروید 7.0 نوقا در راه تبلت اچ تی سی نکسوس 9

اما در کنار خانواده گلکسی محصولات سامسونگ که همگی در انتظار دریافت به‌روزرسانی مبتنی بر اندروید 6.0 مارشمالو هستند، نام محصولی از کمپانی اچ تی سی به نام HTC Nexus 9 نیز به چشم می‌خورد که در توضیحات این به‌روزرسانی عبارت «اندروید نوقا و به‌روزرسانی‌های امنیتی» نوشته شده است. تصویری از این لیست را می‌توانید در زیر مشاهده کنید. اپراتور منتشر کننده این لیست (اپراتور کانادایی Rogers) در ارتباط با آن گفته است:

مطمئن باشید که تاریخ به‌روزرسانی‌های منتشر شده دقیق هستند. گاهی اوقات همه چیز از کنترل خارج می‌شود و ما مجبور به تغییر آن‌ها هستیم. از این که درک می‌کنید متشکریم.

gsmarena_001

بدون شک در این بحث نیز می‌تواند این لیست تنها یک حدس و گمان باشد. در حال حاضر چیزی حدود 3 ماه به عرضه رسمی اندروید 7.0 نوقا توسط گوگل باقی مانده است و تلفن‌های جدید نکسوس گوگل برای نخستین بار این سیستم عامل را ارائه خواهند داد. ما انتظار داریم که این دستگاه‌های نکسوسی ساخت کمپانی تایوانی اچ تی سی به تام Nexus Marlin و Nexus Sailfish در تاریخی بین ماه سپتامبر و اواخر اکتبر و یا حتی در نوامبر عرضه شوند. گوگل بر خلاف راهی که اپل در عرضه به‌روزرسانی‌های آی او اس پیش گرفته است، اندروید نوقا را قبل از عرضه دستگاه‌های نکسوسی جدید عرضه نخواهد کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.