بلیط هواپیما

انفجار گوشی آیفون 6 در هند خسارت جانی در پی نداشت

یکی از دارندگان گوشی هوشمند آیفون 6 اپل در شهر Gurgaon کشور هندوستان، در حین مکالمه با گوشی خود که تنها چند روز از خرید آن می گذشت بود که آیفون 6 این کاربر بدشناس منفجر شد ولی خوشبختانه در این حادثه صدمه ای به این شخص وارد نشد. این کاربر که Kishan Yadav نام دارد، برای مکالمه از هدفون استفاده می کرد و بنابر این صدمه ای ندید. بنا به گزارش خبرگزاری های هند، این انفجار اولین مورد از انفجار گوشی های آیفون از زمان ارائه جدیدترین نسخه آن در اکتبر سال گذشته می باشد. در ادامه مطلب با دیجی رو همراه باشید.

آقای Yadav گوشی آیفون 6 خود را که از مدل های 64 گیگابایتی و خاکستری رنگ بود، پنجشنبه گذشته خریداری کرده بود و بابت آن 943 دلار هزینه پرداخت نموده بود. وی در اتومبیل خود در حال رانندگی بود و با دوست خود تلفنی صحبت می کرد که متوجه جرقه هایی در گوشی آیفون شد. او که از داغ شدن بیش از حد گوشی و جرقه های آن ترسیده بود آن را مانند یک نارنجک دستی از پنجره خودرو به بیرون پرت کرد که به محض برخورد با زمین منفجر شد!

بعد از این که گوشی آیفون 6 این آقا سرد شد، وی آن را به فروشگاهی که گوشی را از آن جا خریداری کرده بود برد ولی به او اعلام کردند که باید گوشی خود را به مرکز خدمات اپل ببرد. آقای Yadav به این مرکز مراجعه کرد اما مرکز خدمات اپل از ثبت شکایت این شخص خودداری نمود و به جای آن به وی گفته شد که می توانند بقایای سوخته آیفون 6 را نزد خود نگه دارند و بروزرسانی اپل را برای وی نصب نمایند! این کاربر بخت برگشته که ار این اتفاقات بسیار ناراحت شده بود در نهایت به اداره پلیس رفت و شکایتی را تنظیم کرد. آن چه که تا الان مشخص است این است که آقای Yadav گوشی خود را از دست داده در حالی که اصولا باید گارانتی محصول شامل حال وی می شد.

منبع: phonearena

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مازيار
مازيار
7 سال قبل

سامسونگ تو آدم به شو نيستي 😡